JF Čerpací stanice

12. 9. 2021 - 20:54
Přáteláček v Bydžově
Po sobotním výletě do Vrchlabí kluci nezaháleli ani v neděli. SŽ i MŽ vyrazili na přátelák do Bydžova. Oproti sobotě jsme dali dalším klukům 2009 možnost zahrát si ze SŽ.
Od začátku zápasu MŽ uskočili ve skore o dvě branky. První u druhá třetina se hrála v poklidném duchu a oba týmy hráli vyrovnaný zápas, ve kterém třebechovičtí borci byli důraznější v předbrankovém prostoru a nedovolili soupeři dorovnat. Třetí třetina byla výrazně nervóznější, což se projevilo i na několika vyloučeních v domácím týmu. Paradoxně i při dvojnásobném oslabení jsme stále na soupeře tlačili a ke skórování stačilo málo. I soupeř ale dokázal v přesilovce nepříjemně zaútočit. Třebechovičtí si zápas nenechali utéct a vezou si výhru a pocit z dobrého výkonu.
SŽ dnes sehráli na stadionu v Novém Bydžově znatelně lepší výkon, který ale bohužel ani tentokrát nepomohl k vítězství.
12. 9. 2021 - 20:44
První zápasy nového ročníku
O víkendu se pro SŽ a MŽ rozjela krajská soutěž. V sobotu kluci vyrazili ke svému prvního zápasu do Vrchlabí. Výkon MŽ překvapil a po celý zápasu kluci hráli vyrovnanou partii. Finálové skóre sice nakonec vyšlo v neprospěch naši borců, ale přestavený výkon zasloužil v kabině pochvalu. Skóre se zastavilo na čísle 10:9 pro Vrchlabí.
Po mladších klucích nastoupili ke svému prvnímu zápasu letošní sezóny SŽ. V týmu je kluků ročníku 2007 a 2008 nedostatek, po celou sezónu se zde budou vyhrávat kluci z MŽ, konkrétně ročník 2009. I na předvedené hře byl tento hendikep znát. Kluci bojovali statečně, ale na výrazně urostlejší a hokejově silnější a šikovnější kluky jsme nestačili. Máme zde do sezóny na čem pracovat, aby příští rok, kdy SŽ bude kmenově tvořit náš velmi silný s šikovný ročník 2009.
2. 10. 2020 - 17:41
Minihokej až do odvolání zrušen
Z rozhodnutí prezidenta Českého hokeje JUDr. Tomáše Krále v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu vládou České republiky týkající se pandemie onemocnění COVID-19 se s okamžitou platností, a to do odvolání, ruší všechny soutěže v minihokeji v kategorii přípravek, tj. konkrétně 2.-4. tříd včetně.