19. 1. 2020 - A tým
Z Nového Města s třemi body a nulou navrch

Poslední čtvrtinu základní části jsme zahájili na novoměstském ledě, s odhodláním odčinit porážku z posledního utkání obou soupeřů. Do zápasu jsme ...

2. 1. 2020 - 20:11
Třikrát vítězství pro SK Třebechovice !!!
Druhý den v roce strávili kluci ročníku 2009 na domácím turnaji. Posíleni o tři kluky z HK sehráli zápasy proti velmi silným soupeřům z Chrudimi, Žďáru na Sázavou a Lomnici nad Popelkou. Hrálo se 2 x 20min systémem každý s každým. Po skončení hokejových utkání jsme se přesunuli do tělocvičny, kde na kluky čekal privátní závod v Gladiator Race. Trať GR nebyla vůbec jednoduchá, nejlepší na ni strávili necelé 3minuty a překonávali 17 překážek. Trenéři SK Třebechovice kladou velký důraz na všestrannou sportovní přípravu dětí a dnešní turnaj a především překážkový závod to potvrdil. Kluci z SK Třebechovice vyhráli hokejový turnaj, vyhráli i týmovou soutěž v GR a obsadili první dvě individuální místa v GR. To si zaslouží opravdu veeeelkou gratulaci.
29. 12. 2019 - 20:12
Turnaj Hronov - 2010
Před koncem roku zajeli kluci ročníku 2010 a 2011 na turnaj v Hronově. Na předvedené hře byla dost znát pohodová sváteční atmosféra a tak z pěti týmu každého ročníku vezeme "jen" 3. misto kluků ročníku 2011 a 4. místo pro 2010.
28. 12. 2019 - 20:12
MŽ - skvělá reprezentace v Hronově
Mladší žáci dnes obsadili krásné třetí místo na vánočním turnaji v Hronově, kterého se zúčastnili hráči z České Třebové, Chebu, Vimperku, Ostravy a Hronova. Gratulujeme 👏