Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
19.12.2021 - A tým

Ze souboje s Moravskou Třebovou bereme dva body

Krajská liga mužů
neděle 19. 12. 2021 od 17:00
4:3p

0:2, 2:0, 1:1 - 1:0

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 22. Drašnar T. (Kostka, Hanousek), 38. Wolf (Hanousek), 41. Wolf (Hanousek), 63. Jušta - 12. Marek (Veselský, Krč), 17. Krč (Kudrna, Marek), 41. Cach (Filip, Kudrna)

Vyloučení: 3:5
Využití: 1:0
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Pecha - Horák, Roischel

Střely na branku: 31:23

Diváci: 110

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem

Kouba - Kostka, Hanousek, Plíhal, Mlateček, Dittrich, Pánek - Wolf, Drašnar T., Jušta - Podzimek, Matouš, Šeda - Vik, Drašnar J., Menyhárt - Javůrek

HC Slovan Moravská Třebová
Bielecký - Blaháček, Janků, Dubovčí, Faltus, Veselský, Kudrna, Netolický, Marek, Krč, Čikl, Vysloužil, Cach, Hroch, Filip

V úvodu utkání jsme si aktivní hrou vynutili první faul soupeře, nabídnutou přesilovku jsme ale využít nedokázali. I nadále jsme byli v útoku aktivnějším týmem, ale v koncovce jsme byli nepřesní, nebo zasáhl pozorný brankář Bielecký. V 10. minutě měl na své holi vedoucí branku Wolf, po vystihnuti hostující rozehrávky jel sám na brankáře, ale branku přestřelil. Do vedení tak šli hosté, po vyhraném vhazování v útočné třetině střílel přesně do horního růžku z mezikruží Marek. V úvodu 17. minuty se hosté radovali znovu, nedostali jsme kotouč z obranného pásma a po křížné nahrávce se trefil přesně z levého kruhu Krč. V závěru třetiny jsme měli opět výhodu přesilové hry, ani tu jsme ale využít nedokázali.
Zbytek početní výhody jsme si přenesli do druhého dějství, ale brankovou příležitost jsme si nevytvořili. Až když byly oba týmy v plném počtu, tak se ujala střela T. Drašnara po výpadu do útočné třetiny ze středního pásma. Ve 37. minutě hráli svoji první přesilovou hru hosté, využít ji nedokázali a navíc se provinili trestem za příliš hráčů na ledě. Ve hře 4 na 4 jsme se usadili v útočném pásmu a v okamžiku kdy náš vyloučený hráč skočil z trestné na led, tak po objetí branky našel Hanousek na brankovišti volného Wolfa ten srovnal stav na 2:2. Hosté byli v útoku stále nebezpeční, s řadou jejich šancí si ale poradil i s patřičnou dávkou štěstí Kouba.
V nástupu do třetí třetiny jsme zavřeli hosty v jejich obranném pásmu a po střele od modré se dorážkou z brankoviště prosadil opět Wolf. Bohužel hned po rozehrání jsme byli nedůslední v obranné pásmu, nedostali kotouč ze třetiny a hosté zásluhou Cacha srovnali na 3:3. V dalším průběhu jsme sledovali vyrovnaný boj o každý náznak střelecké příležitosti a šance. V jedné z největších se objevil v 54. minutě při oslabení Wolf, jeho střelu po přečíslení zastavila spojnice tyček. V závěru měli oba týmy krátkou výhodu přesilové hry, využít ji ale ani jeden z týmů nedokázal.
V prodloužení si oba týmy nejdříve vytvořily po jedné šanci, tu domácí chytil Bielecký, v hostující šanci netrefil hráč přesně mezi tři tyče. Rozhodnutí tak padlo v 63. minutě, když Jušta využil zaváhání hostí při rozehrávce střelou z mezikruží do horního růžku branky.


Ohlasy trenérů

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
V první třetině byli hosté efektivnější, kdy jsme dostali dvě dost laciné branky. Jednu opět hned po vhazování i přesto, že jsme na to hráče před zápasem upozorňovali. Jsem rád, že jsme zápas nezabalili a kluci si aktivním napadáním hostující rozehrávky vytvářeli šance, které jsme i proměnili ve vyrovnání stavu. Bohužel po vedoucí brance jsme se nevyvarovali chyby a hosty nechali dorovnat stav. To je ale sport, chyby k tomu patří. Nepodali jsme špatný výkon a druhý bod jsme si asi zasloužili více.


9. 1. 2022 - 19:09
MŽ - zápas se Dvorem
V neděli nastoupili kluci k zápasu se Dvorem Králové. S tímto soupeřem jsme se potkávali ještě v minihokeji a těšili jsme se na vzájemný zápas na velké kluziště. Zápas byl velmi vyrovnaný, bohužel silně ovlivněn výkonem rozhodčího. Celkové skóre vyšlo příznivěji do domácí.
8. 1. 2022 - 22:07
MŽ - brankostroj na domácím ledě
Konec prvního lednového týdne byl pro mladší žáky nabitý třemi po sobě jdoucími zápasy. V pátek jsme ve velmi vyrovnaném souboji uspěli v přátelském zápase na ledě v Chocni. Mírně obměněný tým pak v sobotu nastoupil doma proti Jaroměři. V brance na jeden zápas vystřídal tradičního Šimona (2010) Vojta (2009). Šimonovi to ale nedalo a přišel kluky alespoň podpořit na střídačku. Od prvních sekund zápasu jsme měli bruslařkou i herní převahu. První gól na sebe nenechal dlouho čekat a v krátké době přišel další a další. Postupně domácí trenéři protočili čtyři beky do útoku a ryzí útočníky do obrany. Především ve třetí třetině byl herní projev týmu již hokejový a o pohledné akce nebylo nouze. Výsledné skóre 23:4 je vůči soupeři až kruté, protože i na straně Jaroměře bylo vidět několik velmi šikovných hráčů. Kluci zaslouží pochvalu za předvedený výkon. Od stavu 3:0 jsme chtěli především aby si kluci co nejvíce zkusili aplikovat tréninkové dovednosti do praxe a nebáli se "tvořit".
2. 1. 2022 - 20:05
MŽ - výhra v Truntově
Mladší žáci vyjeli ke svému prvnímu zápasu roku 2022 na zimák do Trutnova. Kluci od rozcvičení přistoupili k zápasu poměrně zodpovědně a od třetího střídání měli na ledě převahu a dominanci. Od čtvrtého vstřeleného gólu spustili svůj "brankostroj" a především díky skvělému výkonu brankáře se podařilo z Trutnova přivést 3 body. Do třetí třetiny jsme výrazně změnili sestavu tak, aby typičtí útočníci a střelci gólů přešli do obrany a naopak obránci si vyzkoušeli útok. Celý tým do jednoho zaslouží pochvalu za přístup a předvedený výkon.
12. 1. 2022 - A tým

Splněný dětský sen a tříbodové vítězství s Opočnem

9. 1. 2022 - A tým

Z Poličky tři vybojované body do tabulky

7. 1. 2022 - A tým

Nepovedený vstup do nového roku

22. 12. 2021 - A tým

Na závěr roku vítězný zápas s Trutnovem, navíc s nulou vzadu