Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:

Závěrečný zápas v kalendářním roce 2019 rozhodly až nájezdy

Krajská liga mužů
neděle 22. 12. 2019 od 17:00
5:6sn

2:2, 0:1, 3:2 - 0:0, 0:1

SK Třebechovice pod Orebem — HC Trutnov B

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 7. Drašnar T. (Dittrich), 15. Drašnar J. (Drašnar T.), 45. Bartoň (Klemenc, Manyhárt), 54. Klemenc (Hornyš, Filip), Zahradník (Hornyš) - 6. Synek (Cerman, Baudyš), 15. Krsek (Klust), 27. Tatar Jan (Klust, Zákravský), 46. Krsek, 49. Tatar Jak., 65. Křížek

Vyloučení: 7:5
Využití: 1:1
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Pecha - Dudadík, Všetečka

Střely na branku: 49:28

Diváci: 85

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem

Lochman - Hornyš, Kostka, Menyhárt, Hanousek, Souček, Dittrich - Matouš, Zahradník, Kudr - Bartoň, Filip, Klemenc - Drašnar. J., Drašnar T., Šeda

HC Trutnov B
Krejčí - Zákravský, Klust, Synek, Špetla, Junek L., Junek Š. - Cerman, Krsek, Chytráček, Tatar Jan, Tatar Jak., Křížek, Baudyš, Krsek, Řehák, Smékal

V posledním uktání tohoto kalendářního roku jsme přivítali trutnovskou rezervu, souseda v tabulce. Do utkání lépe vstoupili hosté, když jsme nechali veterána Synka bez dozoru najet ze středního pásma a okolo branky až do předbrankového prostoru a zakončit. V 7. minutě bylo srovnáno, na útočnou modrou dostal přesný pas T. Drašnar a prudkou střelou k protilehlé tyčce překonal hostujícího brankáře. V 11. minutě dorážel za brankovou čáru Filip, branka ale nebyla uznána z důvodu předchozího hraní vysokou holí. V následující minutě měl již třetí vyloženou šanci Šeda, poloprázdnou branku ale při dorážce netrefil. V 15. minutě se zapsal mezi střelce Krsek, najetý ze středního pásma přebruslil obránce a zakončil mezi nohy Lochmana. Ještě v téže minutě byl stav opět srovnán, po vyhraném souboji v rohu hřiště zakončoval z mezikruží J. Drašnar. Střelec branky měl další šanci ještě v závěrečné minutě, hostujícího brankáře zachránila horní tyčka.
V úvodu druhé třetiny se hned po vhazování dostal do zakončení Zahradník, ale ani on tentokrát neuspěl. Ve 27. minutě jsme viděli první přesilovku utkání, hosté ji rychle využili ke změně stavu, střelu od modré tečoval před brankářem Tatar. V další přesilovce hostí jsme se dostali do šance, když na osamoceného brankáře ujeli dva domácí útočníci, Šeda zakončil ale nad branku. Ani další vyloučení hosté nepotrestali a několik následných oboustranných příležitostí zůstalo bez využití, hosté tak šli po druhé třetině do kabin s jednobrankovým náskokem.
Ve třetí třetině jsme se ve 45. minutě dočkali srovnání stavu, Bartoň dostal na útočnou modrou přesnou přihrávku a svůj výpad zakončil přesně do horního růžku Krejčího branky. Ve 46. minutě jsme při hře 4 na 4 propadli v útočném pásmu, hostující Krsek využil přečíslení 2 na 1 střelou z levého kruhu. Ve 49. minutě jsme vyrobili chybu v obranném pásmu, z rohu vyjel Jak. Tatar a z úhlu překonal Lochmana. V 50. minutě jsme se dostali do další vyložené šance, tentokrát zasáhl hostující obránce a za i cenu faulu tutovku znemožnil. V 54.minutě dostal pas na útočnou modrou Hornyš, jeho střelu vyrazil Krejčí pouze před sebe na volného Klemence, který snížil na 4:5. V 59. minutě se nám naskytla výhoda přesilové hry, po odvolání brankáře zvýrazněná a tuto výhodu jsme využli ke srovnání, nahození Hornyše od modré tečoval před brankářem Zahradník a kotouč zapadl přesně k tyčce.
V prodloužení branka nepadla, ani při přesilovce hostů a tak se o zisku druhého bodu rozhodovalo až při loterii samostatných nájezdů. V první sérii uspěl prudkou střelou Křížek, ostatní střelci již vyšli naprázdno a tak se z vítězného zápasu mohli radovat hosté.

2. 1. 2020 - 20:11
Třikrát vítězství pro SK Třebechovice !!!
Druhý den v roce strávili kluci ročníku 2009 na domácím turnaji. Posíleni o tři kluky z HK sehráli zápasy proti velmi silným soupeřům z Chrudimi, Žďáru na Sázavou a Lomnici nad Popelkou. Hrálo se 2 x 20min systémem každý s každým. Po skončení hokejových utkání jsme se přesunuli do tělocvičny, kde na kluky čekal privátní závod v Gladiator Race. Trať GR nebyla vůbec jednoduchá, nejlepší na ni strávili necelé 3minuty a překonávali 17 překážek. Trenéři SK Třebechovice kladou velký důraz na všestrannou sportovní přípravu dětí a dnešní turnaj a především překážkový závod to potvrdil. Kluci z SK Třebechovice vyhráli hokejový turnaj, vyhráli i týmovou soutěž v GR a obsadili první dvě individuální místa v GR. To si zaslouží opravdu veeeelkou gratulaci.
29. 12. 2019 - 20:12
Turnaj Hronov - 2010
Před koncem roku zajeli kluci ročníku 2010 a 2011 na turnaj v Hronově. Na předvedené hře byla dost znát pohodová sváteční atmosféra a tak z pěti týmu každého ročníku vezeme "jen" 3. misto kluků ročníku 2011 a 4. místo pro 2010.
28. 12. 2019 - 20:12
MŽ - skvělá reprezentace v Hronově
Mladší žáci dnes obsadili krásné třetí místo na vánočním turnaji v Hronově, kterého se zúčastnili hráči z České Třebové, Chebu, Vimperku, Ostravy a Hronova. Gratulujeme 👏
15. 1. 2020 - Mládež

Týden hokeje na ZS v Třebechovicích p.O.

22. 12. 2019 - A tým

Závěrečný zápas v kalendářním roce 2019 rozhodly až nájezdy

19. 12. 2019 - A tým

Po vyrovnaném souboji se radovali šťastnější domácí

19. 12. 2019 - Mládež

Přípravka veze zlato z turnaje v Hronově