Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
09.01.2022 - A tým

Z Poličky tři vybojované body do tabulky

Krajská liga mužů
neděle 9. 1. 2022 od 17:00
2:4

2:2, 0:1, 0:1

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 8. Kyncl (Nečas), 13. Nečas - 7. Beránek (Javůrek), 14. Jušta (Drašnar T., Hanousek), 24. Wolf (Drašnar T., Hanousek), 60. Javůrek (Drašnar J.)

Vyloučení: 3:8
Využití: 0:2
Oslabení: 0:1

Rozhodčí: Vepřovský - Jiruška, Pošvář

Střely na branku: 33:27

Diváci: 140

Sestavy

HC Spartak Polička

Vít - Beran, Elis, Čermák, Augustin, Jindra, Pazourek, Kunstuller, Prokopec, Tobiáš, Šerejch, Kyncl, Zobač, Martinů, Boštík, Nečas

SK Třebechovice pod Orebem
Kouba - Hanousek, Plíhal, Mlateček, Souček, Dittrich - Wolf, Drašnar T., Jušta - Javůrek, Menyhárt, Beránek - Vik, Drašnar J., Podzimek

Úvod utkání přinesl oboustranně opatrný hokej, kdy oba týmy vycházely ze zabezpečené obrany. Do první vážnější šance se dostal ve 3. minutě Jušta, ale z brankoviště překonat Víta v domácí brance nedokázal. V 7. minutě jsme šli do vedení využitou přesilovou hrou, na brankovišti se nejlépe zorientoval Beránek a volný kotouč dorazil za brankovou čáru. V následující minutě domácí srovnali stav, dorážkou střely se z brankoviště prosadil Kyncl. Ve 13. minutě nás nejdříve zachránila spojnice tyček, ale po následující akci Nečase se domácí již mohli radovat, když jsme si sami srazili kotouč do branky. Ve 14. minutě jsme měli druhou výhodu přesilové hry a i tuto dokázali proměnit. Nabídku od modré na teč z mezikruží využil následně ke snadné dorážce z brankoviště volný Jušta.
Ve druhé třetině jsme byli často vylučováni, ale přesto se ujali vedení. V oslabení jsme se dostali do rychlého výpadu od vlastní modré a přečíslení 3 na 1, to po nabídce T. Drašnara využil střelou z první Wolf. Ve 31. minutě měli domácí 80 vteřin výhodu dvojnásobné přesilovky, v největší šanci nás po střele z kruhu pro vhazování zachránila tyčka branky. Několik dalších závarů vyřešila i s patřičnou dávkou štěstí obrana v čele s Koubou. Při hře v plném počtu jsme pak zase byli aktivnějším týmem my, ale i domácí brankář byl bezchybný.
Závěrečnou třetinu jsme začali dohrávanou přesilovou hrou, ta ale zůstala tentokrát bez využití. Domácí tým se snažil o vyrovnání stavu, několikrát se mu povedlo nás zamknout ve třetině, ale obrana pracovala spolehlivě a to i při dalších oslabeních které jsme byli nuceni odehrát. V samotném závěru jsme přestáli bez úhony další oslabení, poté se domácí odhodlali k power-play, ve kterém si již žádnou vyloženou šanci nevytvořili, naopak do samostatného úniku se dostal Javůrek a dovezl kotouč v poklidu až do branky.
Ohlasy trenérů

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
Po páteční těžké prohře jsme dnes ubojovali tříbodové vítězství a za to jsme rádi. Asi to nebyl úplně nejpohlednější hokej, ale v klíčových momentech nás podržel brankář a myslím, že jsme zaslouženě zvítězili.


9. 1. 2022 - 19:09
MŽ - zápas se Dvorem
V neděli nastoupili kluci k zápasu se Dvorem Králové. S tímto soupeřem jsme se potkávali ještě v minihokeji a těšili jsme se na vzájemný zápas na velké kluziště. Zápas byl velmi vyrovnaný, bohužel silně ovlivněn výkonem rozhodčího. Celkové skóre vyšlo příznivěji do domácí.
8. 1. 2022 - 22:07
MŽ - brankostroj na domácím ledě
Konec prvního lednového týdne byl pro mladší žáky nabitý třemi po sobě jdoucími zápasy. V pátek jsme ve velmi vyrovnaném souboji uspěli v přátelském zápase na ledě v Chocni. Mírně obměněný tým pak v sobotu nastoupil doma proti Jaroměři. V brance na jeden zápas vystřídal tradičního Šimona (2010) Vojta (2009). Šimonovi to ale nedalo a přišel kluky alespoň podpořit na střídačku. Od prvních sekund zápasu jsme měli bruslařkou i herní převahu. První gól na sebe nenechal dlouho čekat a v krátké době přišel další a další. Postupně domácí trenéři protočili čtyři beky do útoku a ryzí útočníky do obrany. Především ve třetí třetině byl herní projev týmu již hokejový a o pohledné akce nebylo nouze. Výsledné skóre 23:4 je vůči soupeři až kruté, protože i na straně Jaroměře bylo vidět několik velmi šikovných hráčů. Kluci zaslouží pochvalu za předvedený výkon. Od stavu 3:0 jsme chtěli především aby si kluci co nejvíce zkusili aplikovat tréninkové dovednosti do praxe a nebáli se "tvořit".
2. 1. 2022 - 20:05
MŽ - výhra v Truntově
Mladší žáci vyjeli ke svému prvnímu zápasu roku 2022 na zimák do Trutnova. Kluci od rozcvičení přistoupili k zápasu poměrně zodpovědně a od třetího střídání měli na ledě převahu a dominanci. Od čtvrtého vstřeleného gólu spustili svůj "brankostroj" a především díky skvělému výkonu brankáře se podařilo z Trutnova přivést 3 body. Do třetí třetiny jsme výrazně změnili sestavu tak, aby typičtí útočníci a střelci gólů přešli do obrany a naopak obránci si vyzkoušeli útok. Celý tým do jednoho zaslouží pochvalu za přístup a předvedený výkon.
12. 1. 2022 - A tým

Splněný dětský sen a tříbodové vítězství s Opočnem

9. 1. 2022 - A tým

Z Poličky tři vybojované body do tabulky

7. 1. 2022 - A tým

Nepovedený vstup do nového roku

22. 12. 2021 - A tým

Na závěr roku vítězný zápas s Trutnovem, navíc s nulou vzadu