Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:

V okresním derby bereme všechny body, v závěru rozhodl Zahradník

Krajská liga mužů
středa 11. 12. 2019 od 18:00
2:3

1:0, 1:1, 0:2

Stadion Nový Bydžov — SK Třebechovice pod Orebem

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 20. Hlaváček (Jebavý), 32. Chára (Nedbal) - 37. Bartoň (Drašnar J.), 47. Menyhárt (Matouš), 59. Zahradník (Matouš)

Vyloučení: 7:7
Využití: 2:0
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Šmika - Horyna, Brož

Střely na branku: 45:42

Diváci: 140

Sestavy

Stadion Nový Bydžov

Veselý - Štěpán, Daňo, Nedbal, Zmítko, Kulhánek, Mádle - Eis, Černý, Hladík, Jebavý, Chára, Šuvara, Kubišta, Hlaváček, Pilný

SK Třebechovice pod Orebem
Petrů - Hornyš, Kostka, Hanousek, Menyhárt, Souček, Dittrich - Bartoň, Zahradník, Beránek - Wolf, Filip, Jušta - Drašnar J., Drašnar T., Matouš - Šeda, Kudr

Do zápasu na ledě vedoucího celku tabulky jsme šli po sérii proher v nezáviděníhodné situaci, ale s velkým odhodláním se o nějaké body poprat. V úvodu utkání se nám naskytla výhoda přesilové hry, ale byli to domácí kteří se dostali do první vážnější šance, nechali jsme „za bukem“ domácího útočníka, tváří v tvář brankáře Petrů nepřekonal. Ve 13. minutě při hře 4 na 4 se situace opakovala, Petrů pokus domácích skvěle vytěsnil. V následující minutě si připsal další skvělý zákrok, domácí ale začínají „přikládat pod kotel“ a vynutili si dva po sobě jdoucí fauly a z toho plynoucí přesilovky. V první přesilovce se do šance dostal ale Wolf, po perfektně načasované přihrávce bohužel svůj samostatný nájezd neproměnil. Ve 20. minutě jsme nedokázali dostat kotouč ze třetiny a Hlaváček golfovým úderem trefuje přesně.
Ve druhé třetině se menší šance střídali na obou stranách, do vážnější se ve 24. minutě dostal Kudr, když obdržel zpoza branky nahrávku, branku ale minul. Ve 32. minutě jsme byli opět posláni do čtyř, vyloučený hráč se ale po pár vteřinách mohl vrátit do hry, jeho přestupek potrestal Chára. Ve 37. minutě jsme se dostali zpět do hry, nenápadná střela Bartoně zaskočila doposavad bezchybného Veselého a snížili jsme na 2:1. V závěru jsme si zvýšenou aktivitou vybojovali další přesilovku, využít jsme ji ale nedokázali.
V závěrečné třetině se ve 43. minutě naskytla veliká šance hostí, při přečíslení 2 na 1 Drašnar T. zvolil střelu švihem a kotouč jen těsně minul spojnici. Ve 47. minutě si Matouš učebnicově přikryl kotouč a předložil perfektně přihrávku na levou stranu Menyhártovi, ten nedal Veselému žádnou šanci a vymetl levý horní roh branky – 2:2. Následně jsme měli dlouhou přesilovku 5 na 4, po vysoké holi měl Kudr krvavé zranění v obličeji. Ani tuto výhodu jsme využít nedokázali, vyslali jsme sice několik střel, ale nebyly tak nebezpečné a Veselý všechny pokryl. V 54. minutě nás opět podržel skvěle chytající Petrů, když zneškodnil blafák domácího forvarda. V 59. minutě jsme byli za aktivní hru odměněni, v dobrém rozpoložení hrající Matouš krásně zatáhl kotouč do útočné třetiny, předložil jej Zahradníkovi a se štěstím jdeme do vedení 2:3. Ihned po vhazování ve středu hřiště a zisku kotouče šli domácí do power-play, v závěrečné minutě navíc vylepšené po diskutabilním vyloučení střelce branky, ale statečně jsme se ubránili, když těla našich čtyř statečných nepropustila několik střel.Ohlasy trenérů

Martin Klemenc, trenér mužstva:
Vyrovnané a bojovné utkaní s šancemi na obou stranách, se šťastnějším koncem pro nás. Konečně, v minulých zápasech to bylo pro nás opačně. I když jsme byli na půdě favorita, nechtěli jsme jen bránit, ale být aktivní v útočné fázi hry, za což jsme byli v závěru odměněni.

2. 1. 2020 - 20:11
Třikrát vítězství pro SK Třebechovice !!!
Druhý den v roce strávili kluci ročníku 2009 na domácím turnaji. Posíleni o tři kluky z HK sehráli zápasy proti velmi silným soupeřům z Chrudimi, Žďáru na Sázavou a Lomnici nad Popelkou. Hrálo se 2 x 20min systémem každý s každým. Po skončení hokejových utkání jsme se přesunuli do tělocvičny, kde na kluky čekal privátní závod v Gladiator Race. Trať GR nebyla vůbec jednoduchá, nejlepší na ni strávili necelé 3minuty a překonávali 17 překážek. Trenéři SK Třebechovice kladou velký důraz na všestrannou sportovní přípravu dětí a dnešní turnaj a především překážkový závod to potvrdil. Kluci z SK Třebechovice vyhráli hokejový turnaj, vyhráli i týmovou soutěž v GR a obsadili první dvě individuální místa v GR. To si zaslouží opravdu veeeelkou gratulaci.
29. 12. 2019 - 20:12
Turnaj Hronov - 2010
Před koncem roku zajeli kluci ročníku 2010 a 2011 na turnaj v Hronově. Na předvedené hře byla dost znát pohodová sváteční atmosféra a tak z pěti týmu každého ročníku vezeme "jen" 3. misto kluků ročníku 2011 a 4. místo pro 2010.
28. 12. 2019 - 20:12
MŽ - skvělá reprezentace v Hronově
Mladší žáci dnes obsadili krásné třetí místo na vánočním turnaji v Hronově, kterého se zúčastnili hráči z České Třebové, Chebu, Vimperku, Ostravy a Hronova. Gratulujeme 👏
15. 1. 2020 - Mládež

Týden hokeje na ZS v Třebechovicích p.O.

22. 12. 2019 - A tým

Závěrečný zápas v kalendářním roce 2019 rozhodly až nájezdy

19. 12. 2019 - A tým

Po vyrovnaném souboji se radovali šťastnější domácí

19. 12. 2019 - Mládež

Přípravka veze zlato z turnaje v Hronově