Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
11.12.2022 - A tým

V Poličce se utkání bohužel nedohrálo

Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje
neděle 11. 12. 2022 od 17:00
1:6

0:1, 1:5

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 21. Nečas - 20. Netušil (Menyhárt), 22. Javůrek (Kellner, Sajdl), 23. Wolf (Drašnar T.), 23. Netušil (Mlateček, Vaněk), 25. Jušta (Drašnar T., Kostka), 32. Kostka (Wolf, Sajdl)

Vyloučení: 0:1
Využití: 0:0
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Vrba - Kalous, Kalina

Střely na branku: 15:23

Diváků: 115

Sestavy

HC Spartak Polička

Klička - Máša, Prokopec, Boštík, Nunvář, Elis - Tobiáš, Pazourek, Martinů, Vondra, Malenovský, Šerejch, Krajíček, Zobač, Nečas

SK Třebechovice pod Orebem
Vaněk - Hanousek, Kostka, Plíhal, Mlateček, Dittrich, Souček - Wolf, Drašnar T., Jušta - Netušil, Zahradník, Menyhárt - Sajdl, Kellner, Javůrek

V úvodu utkání jsme bez větších potíží přestáli první oslabení a poté byli aktivnějším týmem. Bohužel v koncovce jsme byli nepřesní a na brankovišti nedůrazní a tak i domácí hráči začali mít útočné choutky. V 10. minutě jsme neproměnili další závar před domácím brankářem a následně propadli v útočném pásmu, rychlý výpad a přečíslení zakončil domácí hráč naštěstí pouze do tyčky. Na úvodní branku jsme tak čekali až do poslední vteřiny první třetiny, to se po kombinaci v útočném pásmu trefil z brankoviště Netušil.
Úvodní minuta druhé třetiny přinesla naši chybu při rozehrávce na vlastní modré, Nečas svůj výpad zakončil povedeným blafákem. Ve 22. minutě jsme po naší další neproměněné šanci nechali ujet do brejku domácího hráče, tentokrát si důležitý zákrok připsal Vaněk. Po rozehrání se ujala akce třetího útoku, přečíslení využil Javůrek. Za půl minuty nato našel Drašnar zpoza branky volného Wolfa před brankou a ten střelou z první zavěsil. Za dalších 31 vteřin si na útočnou modrou najel Netušil, natlačil se před obránce a svůj výpad zakončil pod horní tyčku domácí branky. Ve 25. minutě již indisponovaného brankáře překonal po nabídce před branku Jušta střelou z první k tyčce branky. Ve 29. minutě Wolf pronikl do pásma, jeho střela z kruhu skončila na tyčce domácí branky, z následné akce zakončil Hanousek z brankoviště nohou a branka nemohla být uznána. Ve 32. minutě zůstal na modré čáře volný Kostka, jeho střela skončila v horním růžku branky. A to bylo pro toto utkání vše, co jsme mohli vidět. Domácí brankář Klička již dále pokračovat z důvodu zranění nemohl a jelikož náhradní brankář nebyl k dispozici a žádný z hráčů se neuvolil obléct brankářskou výstroj a utkání dochytat, tak nezbylo než zápas ukončit. O výsledku a osudu utkání tak rozhodne STK.


Ohlasy trenérů

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
Takovéto věci se naštěstí na hokeji moc nestávají a asi jsem nikdy nezažil, aby se utkání nemohlo dohrát. Samozřejmě mě to trochu štve, že domácí hráči nechtěli zápas dohrát a nenašel se nikdo, kdo by zraněného brankáře zastoupil. V první třetině jsme neproměnili několik šancí, nakonec se ujala akce až v poslední vteřině. Ve druhé třetině, tedy v té desetiminutovce co se hrálo, nám to tam napadalo, ale spíše už to byla otázka jak dlouho se ještě bude hrát.