Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
29.01.2023 - A tým

V Chrudimi bereme druhé vítězství v osmifinálové sérii

Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje
neděle 29. 1. 2023 od 18:00
0:5

(0:3, 0:2, 0:0)

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 4. Netušil (Mlateček, Zahradník), 6. Netušil (Mlateček, Zahradník), 8. Drašnar T. (Jušta, Kostka), 27. Wolf (Drašnar T.), 34. Wolf (Jušta)

Vyloučení: 1:2, navíc Netušil 5+OK
Využití: 0:1
Oslabení: 0:1

Rozhodčí: Vrba - Dalecký, Javůrek

Střely na branku: 48:32

Diváků: 240

Sestavy

HC Chrudim

Matoušek (8. Novotný) - Hrdlička, Hybeš, Pilař, Pejzl, Budínský, Čáslava, Felcman M., Linhart - Cvrček, Plch, Novák, Pavlík, Dobiáš, Roubal, Felcman V., Hejduk, Polák, Kostka, Formánek, Langr

SK Třebechovice pod Orebem
Petrů - Menyhárt, Kostka, Plíhal, Mlateček, Souček, Dittrich, Píč - Wolf, Drašnar T., Jušta - Bartoň, Zahradník, Netušil - Beránek, Drašnar J., Sajdl - Šeda

V úvodu třetího osmifinálového utkání nám domácí tým nabídl výhodu přesilové hry a tu jsme dokázali proměnit ve vedoucí branku. Navrátilec do sestavy Netušil si nabruslil z vlastního pásma až do zakončení na kruhu a trefil se přesně do protilehlého růžku Matouškovi branky. V 6. minutě jsme se opět mohli radovat, Mlateček udržel na modré útočné pásmo a poté našel u branky volného Netušila, který brankáře vymíchal. V 8. minutě to již bylo 0:3, po rychlém výpadu do útočného pásma se trefil z vrcholku kruhu do horního růžku T. Drašnar a vyhnal tak Matouška z branky. V 16. minutě měli výhodu početní převahy domácí, krátce i dvojnásobné, ale i přes řadu střeleckých pokusů ji proměnit nedokázali.
Na úvod druhé třetiny jsme si situaci zkomplikovali dlouhým pětiminutovým vyloučením. Obrana v čele s brankářem Petrů ale pracovala spolehlivě a domácím jsme tuto dlouhou přesilovku využít ke snížení nedovolili. Naopak ve 27. minutě pláchl domácí obraně od vlastní modré Wolf a svůj únik zakončil povedeným blafákem. Ve 30. minutě se již někteří domácí hráči radovali ze vstřelené branky, ale po závaru ve třetině kotouč za brankovou čáru nedotlačili a navíc bylo pískáno postavení hráče v brankovišti. Ve 34. minutě jsme potvrdili své vedení, po zisku kotouče za brankou našel Jušta mezi kruhy volného Wolfa a ten se trefil přesně do horního růžku.
Třetí třetina byla soubojem domácích hráčů s brankářem Petrů, kterého zasypala spoustu střel, ten si se všemi pokusy domácích poradil a pozorná obrana domácí tým k dorážkám nepustila. Naše náznaky nebezpečných protiakcí jsme do zdárného konce nedotáhli a tak se stav již nezměnil a to znamená, že ve středu budeme mít v domácím utkání postupový matchball.


Ohlasy trenérů

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
Dnes jsme předvedli zodpovědný výkon a z předvedené hry můžeme mít dobrý pocit. V úvodu jsme potrestali chyby domácího týmu a poté přestáli bez inkasované branky dlouhou přesilovku, navíc sami vstřelili branku a to byl klíč k dnešnímu úspěchu. Pochvala do kabiny za předvedený výkon patří všem hráčům.

29. 1. 2023 - 15:10
MŽ+SŽ - Přátelák v Bydžově
Nově sestavený tým MŽ+SŽ (ročníky 2010+2011+2012). Kluci dnes spolu poprvé hráli v Novem Bydžově a vezou výhru 9:5! Šlo o nominační zápas na plánovaný turnaj v Italii. Předvedli super týmový a bojovný výkon. Gratulujeme! Více na https://www.facebook.com/SKTrebechoviceHokej/
20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
3. 2. 2022 - 07:35

MŽ - poslední dva týdny byly zápasově velmi nabité. Kluci odehráli zápas s Rychnovem, přátelák a ligový zápas s Opočnem, dvakrát přátelský zápas s Hradcem a ligový zápas v Novém Bydžově. I přes velkou marodku a karantény se nám podařilo všechny zápasy sehrát a převést více či méně kvalitní výkon. Zápasy s Hradcem jsou vždy velmi těžké, protože soupeř je hokejově kvalitnější. I přes poměrně dobrý výkon našich kluků se góly lovily především z naši branky. Pro kluky jsou tyto zápasy motivací a dají jim rozhodně více než výhra o 20 branek. S Opočnem, našim tradičním rivalem jsme sehráli dramatický a ve finále vítězný zápas doma. V krátké době na to jsme zajeli naopak do Opočna a zde soupeř nastoupil velmi koncentrovaný a hokejově více prahnoucí po vítězství. Nám se tento zápas po všech stránkách nepovedl, což ale k týmovému sportu prostě patří. Posledním zápasem týmu byla úterní předehrávka v Novém Bydžově, ze kterého můžete shlédnou i pěkný záznam (https://fb.watch/aXceJ3C3eJ/)
25. 1. 2023 - A tým

Druhý zápas osmifinále zvládla lépe Chrudim a srovnala stav série

22. 1. 2023 - A tým

Úvodní bod v osmifinále vezeme pod Oreb

20. 1. 2023 - Klub

PLAY-OFF krajské ligy hokeje 2023

17. 1. 2023 - Mládež

​ŠKOLIČKA BRUSLENÍ V TŘEBECHOVICÍH POD OREBEM