Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
09.11.2022 - A tým

S Opočnem vítězství za tři body, nakonec padla desítka

Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje
středa 9. 11. 2022 od 18:00
10:2

3:2, 2:0, 5:0

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 3. Jušta (Drašnar. T.), 9. Dittrich (Drašnar J.), 19. Drašnar J. (Javůrek, Vik), 34. Sajdl (Netušil, Mlateček), 36. Netušil (Sajdl, Mlateček), 45. Sajdl (Netušil, Menyhárt), 45. Souček (Drašnar J.), 48. Wolf (Drašnar T., Kostka), 53. Jušta (Wolf, Drašnar. T.), 60. Jušta (Kostka, Drašnar T.) - 8. Petr (Mlateček), 19. Petr (Dudadík, Burdych)

Vyloučení: 2:5
Využití: 2:1
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Veinfurter - Boček, Hurei

Střely na branku: 57:25

Diváků: 125

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem

Petrů - Veselý, Kostka, Plíhal, Mlateček, Dittrich, Souček - Wolf, Drašnar T., Jušta - Netušil, Sajdl, Menyhárt - Vik, Drašnar J., Javůrek

HC Opočno
Lequin - Podzimek, Burdych, Franc, Stehno, Čapek, Janda, Koudelka, Petr, Mlateček, Steklík, Dudadík, Škrabal, Mervart

Do utkání jsme vstoupili aktivně a již ve 3. minutě se ujali vedení, po několika závarech v útočném pásmu našel T. Drašnar zpoza branky na brankovišti volného Juštu a ten nezaváhal. Hosté srovnali stav v 8. minutě, za zády obrany najetý Petr svůj nájezd zakončil povedeným blafákem. Po rozehraní se hosté dopustili faulu, vyloučení jsme potrestali brankou, kdy se střelou od modré trefil Dittrich. V 16. minutě nám hosté nabídli další výhodu přesilové hry, dokonce dvojnásobnou, ale tu jsme sehráli prachbídně. Nejen že jsme Lequina v hostující brance takřka neohrozili, ale navíc jsme se dopustili faulu a hosté poté, co se dostali do plného počtu, tak nastalou přesilovou hru využili ke srovnání na 2:2. Po křížném pasu přes pásmo se trefil opět Petr. Ještě v téže minutě jsme si vzali vedení zpět po akci třetího útoku, zafungoval hybridní icing a následná dorážka na brankovišti J. Drašnara.
Ve druhé třetině jsme měli velikou územní a střeleckou převahu, ale v koncovce jsme si dobře nepočínali a hostující tým byl tak stále na dostřel. Jejich odpor tak zlomila až dvojice inkasovaných branek ve 34. a 36. minutě v podání druhé útočné řady. Nejdříve se trefil z mezikruží přesně k tyčce Sajdl, následně našel Mlateček od modré před brankou zcela volného Netušila a ten z brankoviště zamířil pod horní tyčku.
V závěrečné třetině se již tempo hry vytratilo úplně, hosté moc vzdoru nepředvedli a po dalších dvou brankách v rychlém sledu ze 45. minuty se utkání v poklidu dohrávalo. Šestou branku v hostující síti zařídila opět druhá řada, po pasu na útočnou modrou Netušil následně naservíroval před prázdnou branku pro Sajdla. Ihned po vhazování nám hosté nabídli další početní výhodu, tu jsme během několika vteřin zužitkovali, když se tečí před brankářem prosadil Souček. Ve 48. minutě se trefil z levého kruhu pod horní tyčku Wolf a zvýšil již na 8:2. Na další branku v hostující síti jsme si počkali do 52. minuty, rychlou kombinaci zakončoval z vrcholku kruhu Jušta. V samotném závěru zápasu jsme se dočkali populární "desítky", kombinaci při přečíslení zakončoval opět Jušta a završil tak svůj hattrick.


Ohlasy trenérů

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
Soupeř dnes vzdoroval pouze do poloviny utkání a nepřipustili jsme další drama jako v Opočně, kde jsme skoro prohospodařili čtyřbrankový náskok. Závěrečnou třetinu jsme si pohlídali a vstřelili další branky. Doufám, že jsme si tím nevystříleli střelný prach a nechali si nějaké branky i do dalších zápasů. Kluci zaslouží pochvalu za výsledek, ale bezchybný výkon to rozhodně nebyl a pořád je na čem pracovat.

20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
3. 2. 2022 - 07:35

MŽ - poslední dva týdny byly zápasově velmi nabité. Kluci odehráli zápas s Rychnovem, přátelák a ligový zápas s Opočnem, dvakrát přátelský zápas s Hradcem a ligový zápas v Novém Bydžově. I přes velkou marodku a karantény se nám podařilo všechny zápasy sehrát a převést více či méně kvalitní výkon. Zápasy s Hradcem jsou vždy velmi těžké, protože soupeř je hokejově kvalitnější. I přes poměrně dobrý výkon našich kluků se góly lovily především z naši branky. Pro kluky jsou tyto zápasy motivací a dají jim rozhodně více než výhra o 20 branek. S Opočnem, našim tradičním rivalem jsme sehráli dramatický a ve finále vítězný zápas doma. V krátké době na to jsme zajeli naopak do Opočna a zde soupeř nastoupil velmi koncentrovaný a hokejově více prahnoucí po vítězství. Nám se tento zápas po všech stránkách nepovedl, což ale k týmovému sportu prostě patří. Posledním zápasem týmu byla úterní předehrávka v Novém Bydžově, ze kterého můžete shlédnou i pěkný záznam (https://fb.watch/aXceJ3C3eJ/)
9. 1. 2022 - 19:09
MŽ - zápas se Dvorem
V neděli nastoupili kluci k zápasu se Dvorem Králové. S tímto soupeřem jsme se potkávali ještě v minihokeji a těšili jsme se na vzájemný zápas na velké kluziště. Zápas byl velmi vyrovnaný, bohužel silně ovlivněn výkonem rozhodčího. Celkové skóre vyšlo příznivěji do domácí.
27. 11. 2022 - A tým

Na choceňském ledě jsme body vybojovat nedokázali

25. 11. 2022 - Mládež

Pojď hrát hokej v Třebechovicích p.O.

23. 11. 2022 - A tým

S Náchodem za tři body za obrat ve třetí třetině

20. 11. 2022 - A tým

Na úvod nadstavby vítězně s Lanškrounem