Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:

Po vyrovnaném souboji se radovali šťastnější domácí

Krajská liga mužů
středa 18. 12. 2019 od 18:00
4:2

1:0, 1:2, 2:0

HC Wikov Hronov — SK Třebechovice pod Orebem

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky:13. Matouš D. (Maršík), 23. Petr (Kellner), 51. Petr (Matouš D., Frydrych), 60. Škoda (Matouš D.) - 26. Šeda (Matouš M., Drašnar T.), 37. Jušta (Wolf, Filip)

Vyloučení: 5:7 navíc Mach (HRO) OT, Zahradník (TE) OT
Využití: 1:0
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Maštalíř - Brož, Horyna

Střely na branku: 26:29

Diváci: 171

Sestavy

HC Wikov Hronov

Ševců - Štelzig, Kellner, Frydrych, Škoda, Řehák, Novák - Petr, Maršík, Matouš D, Perutek, Havelec, Hašek, Exner, Mach

SK Třebechovice pod Orebem
Petrů - Souček, Kostka, Dittrich, Hanousek, Menyhárt, Drašnar J. - Bartoň, Zahradník, Beránek - Matouš M., Drašnar T., Šeda - Wolf, Filip, Jušta

V úvodu utkání se nám naskytla výhoda přesilové hry, tu jsme ale nesehráli dobře a domácího brankáře moc neohrozili. Domácí tým měl v 8. minutě podobnou výhodu trvající dokonce 4 minuty, branka sice nepadla, ale sehráli ji podstatně lépe než my a Petrů si připsal řadu úspěšných zákroků. Ve 13. minutě již ale ani on nestačil zasáhnout po rychlém domácím výpadu ze středního pásma a přečíslení 2 na 1, D. Matouš jej překonal blafákem mezi nohy. Změnu stavu nepřinesla ani naše druhá přesilovka z 15. minuty, ani tlak domácích v závěrečné minutě třetiny při přesilovce.
Do druhé části jsme si tedy přenesli zbytek oslabení, krátce před návratem vyloučeného hráče bohužel opět vyhodili kotouč přes plexisklo a tuto výhodu již domácí využili ke zvýšení svého náskoku, střelec Petr se trefil z pravého kruhu přesně k protilehlé tyčce. Ve 25. minutě nás zachránila od další pohromy tyčka branky po střele z levého kruhu. V následující minutě jsme podnikli rychlý výpad do pásma při přečíslení 3 na 2, přesnou a rychlou kombinaci zakončil střelou z první přesně pod horní tyčku Šeda. Ve 37. minutě jsme srovnali stav, při přečíslení našel Wolf zadovkou přesně volného Juštu a ten zakončil do horního růžku domácí branky.
V závěrečné třetině jsme se tlačili do zakončení a často zaměstnávali brankáře Ševců v domácí brance. Byli to ale domácí kteří se mohli radovat ze vstřelené branky, v 51. minutě jsme propadli ve středním pásmu a následně Matoušovu střílenou nahrávku k protilehlé tyčce využil Petr. V 54. minutě jsme se při vlastním oslabení dostali do přečíslení 3 na 1, vyrovnání měl na své holi Dittrich, jeho bekhend ale trefil pouze nastavenou lapačku domácího brankáře. V 59. minutě jsme při hře 4 na 4 zkusili power-play po odvolání brankáře, kotouč jsme ale za brankovou čáru i přes řadu šancí nedostali. Po návratu vyloučených hráčů při hře 6 na 5 se ještě trefil do opuštěné branky od modré Škoda.
Ohlasy trenérů

Josef Lochman, trenér mužstva:
V první polovině utkání byl lepší domácí tým, v té druhé zase my. Po celý zápas se oba týmy potýkaly s řadou nepřesností, hlavně při přesilových hrách jsme byli netrpěliví a z toho plynuly ty nepřesnosti. V závěrečné třetině se hrálo většinou na jednu branku, tu domácí, ale pradoxně jsme tuto část prohráli 0:2 a nezískali ani bod.

2. 1. 2020 - 20:11
Třikrát vítězství pro SK Třebechovice !!!
Druhý den v roce strávili kluci ročníku 2009 na domácím turnaji. Posíleni o tři kluky z HK sehráli zápasy proti velmi silným soupeřům z Chrudimi, Žďáru na Sázavou a Lomnici nad Popelkou. Hrálo se 2 x 20min systémem každý s každým. Po skončení hokejových utkání jsme se přesunuli do tělocvičny, kde na kluky čekal privátní závod v Gladiator Race. Trať GR nebyla vůbec jednoduchá, nejlepší na ni strávili necelé 3minuty a překonávali 17 překážek. Trenéři SK Třebechovice kladou velký důraz na všestrannou sportovní přípravu dětí a dnešní turnaj a především překážkový závod to potvrdil. Kluci z SK Třebechovice vyhráli hokejový turnaj, vyhráli i týmovou soutěž v GR a obsadili první dvě individuální místa v GR. To si zaslouží opravdu veeeelkou gratulaci.
29. 12. 2019 - 20:12
Turnaj Hronov - 2010
Před koncem roku zajeli kluci ročníku 2010 a 2011 na turnaj v Hronově. Na předvedené hře byla dost znát pohodová sváteční atmosféra a tak z pěti týmu každého ročníku vezeme "jen" 3. misto kluků ročníku 2011 a 4. místo pro 2010.
28. 12. 2019 - 20:12
MŽ - skvělá reprezentace v Hronově
Mladší žáci dnes obsadili krásné třetí místo na vánočním turnaji v Hronově, kterého se zúčastnili hráči z České Třebové, Chebu, Vimperku, Ostravy a Hronova. Gratulujeme 👏
15. 1. 2020 - Mládež

Týden hokeje na ZS v Třebechovicích p.O.

22. 12. 2019 - A tým

Závěrečný zápas v kalendářním roce 2019 rozhodly až nájezdy

19. 12. 2019 - A tým

Po vyrovnaném souboji se radovali šťastnější domácí

19. 12. 2019 - Mládež

Přípravka veze zlato z turnaje v Hronově