Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
05.11.2023 - A tým

Po vyrovnaném souboji se nakonec radovali hlinečtí Horses

Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje
neděle 5. 11. 2023 od 17:00
3:4

1:2, 2:1, 0:1

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 6. Sajdl (Samek, Zahradník), 31. Menyhárt (Kostka, Netušil), 38. Zahradník (Mlateček, Sajdl) - 3. Bříza (Havel, Chvojka), 15. Karásek (Machač, Kišš) 26. Lenoch (Bříza, Havel), 52. Hron (Beneš, Bříza)

Vyloučení: 5:7
Využití: 1:0
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Veinfurter - Pluháček, Rezek

Střely na branku: 36:28

Diváků: 96

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem

Saifr - Veselý, Kostka, Samek, Mlateček, Souček, Dittrich - Netušil, Drašnar T., Menyhárt - Sajdl, Zahradník, Matouš - Javůrek, Drašnar J., Jušta

HC Hlinsko
Kraus - Beneš, Machač, Nepokoj, Fink, Lenoch - Štěpánek, Jílek, Havel, Bříza, Kišš, Hron, Kubal, Karásek, Chvojka, Zdražil

Druhý celek tabulky začal utkání aktivně a již ve 3. minutě se ujal vedení když potrestal naši chybu při rozehrávce z vlastního pásma, přečíslení využil střelou z kruhu pod horní tyčku Bříza. My jsme se rozjížděli o něco pomaleji, ale v 6. minutě se nám podařilo srovnat stav, Samkovo nahození od modré na hostující branku si na brankovišti našel volný Sajdl a uklidil kotouč za brankou čáru. Hra se pak přelévala ze strany na stranu a oba týmy si vytvářely náznaky střeleckých příležitosti. Ale jak domácí Saifr, tak i hostující Kraus působili jistě a nebo si útočící týmy neporadily v koncovce. Ujala se až akce hostujícího týmu v 15. minutě, kdy jsme další chybou na vlastní modré hostům nabídli šanci a ti ji využili dorážkou z brankoviště v podání Karáska k vedoucí brance.
Ve druhé části jsme v úvodu prohospodařili výhodu přesilové hry a když už byli hosté v plném počtu tak znovu udeřili, z druhé vlny se trefil z mezikruží volný Lenoch. Ve 27. minutě se do samostatného úniku dostal T. Drašnar, svůj pokus o blafák nezakončil a i v následné dorážce nedokázal Krause překonat. Pak nám hosté nabídli další dvě po sobě jdoucí výhody přesilové hry, tu první se proměnit nepovedlo ale tu druhou rychle ukončila teč Menyhárta před brankou pod horní tyčku. Ve 33. minutě jsme hostům nabídli dlouhou početní výhodu o dva hráče v poli, ale Saifr s bránícími hráči podali výtečný výkon a oslabení ubránili bez úhony. V největší šanci hostí nás po střele z mezikruží zachránila tyčka. Ve 38. minutě se nám podařilo srovnat stav, po buly v útočném pásmu a následné střele od modré se na brankovišti prosadil Zahradník.
V závěrečné třetině pokračoval vyrovnaný souboj obou týmů o každou šanci. Do jedné se dostal na brankovišti Jušta ve 45.minutě, ale rozezněla se jen konstrukce hostující branky. Následně jsme neproměnili další výhodu přesilové hry, podobně si počínali hosté ve 49.minutě. Bohužel přišel další zbytečný faul domácího hráče a v okamžiku, když už to vypadalo že i tuto výhodu hosté promarnili, tak z pokračujícího náporu přišla rozhodující branka. Střela vedle branky se od zadního mantinelu odrazila příhodně na hůl volného Hrona před brankou a ten nezaváhal a uklidil kotouč za brankovou čáru. V závěrečné dvouminutovce jsme dostali další výhodu přesilové hry, po odvolání brankáře i dvojnásobné, dotlačit kotouč za brankovou čáru se nám ale i přes několik nadějných závarů již nepodařilo.

Ohlasy trenérů

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
Ve vyrovnaném zápase jsme své vybojované šance nevyužili a tak jsme odešli s prázdnou. I když si myslím, že zápasu by minimálně remíza slušela, tak hosté dali nakonec o tu jednu branku více a odváží si všechny body. Kluci dnes podali dobrý výkon a není jim moc co vytknout, se silným soupeřem sehráli naprosto vyrovnaný zápas a jen v té koncovce jsme si nepočínali dostatečně dobře. Moc jsme si nepomohli ani v přesilovkách, na druhou strany musím vzdát hold ubráněnému dlouhému oslabení 3 na 5. V závěrečné třetině jsme si nepohlídali dorážku po odrazu od mantinelu a ani závěrečný nápor nám již vyrovnání bohužel nepřinesl.