Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
22.12.2021 - A tým

Na závěr roku vítězný zápas s Trutnovem, navíc s nulou vzadu

Krajská liga mužů
středa 22. 12. 2021 od 18:00
4:0

1:0, 2:0, 1:0

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 8. Drašnar T. (Wolf), 21. Jušta (Wolf, Kostka), 29. Jušta (Wolf, Kostka), 55. Drašnar J.

Vyloučení: 5:4
Využití: 2:0
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Veinfurter - Bednář, Runštuk

Střely na branku: 43:22

Diváci: 98

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem

Petrů - Hanousek, Kostka, Plíhal, Mlateček, Dittrich, Podzimek - Wolf, Drašnar T., Jušta - Šeda, Matouš, Beránek - Vik, Drašnar J., Menyhárt - Javůrek

HC Trutnov
Pluháček - Zákravský, Mlčák, Junek L., Tatar Jak., Novák, Smékal, Janoušek, Šimoníček, Chytráček, Oppelt, Rada, Křížek, Gabriel

Hned v první minutě jsme měli obrovské štěstí, že hostující útočník netrefil z brankoviště prázdnou branku. V první pětiminutovce jsme se do zakončení moc nedostávali a hosté byli nebezpečnější. I přesto jsme se ujali vedení, když v 8. minutě zachytil Wolf rozehrávku hostí na útočné modré a po jeho přihrávce prostřelil z vrcholku kruhu T. Drašnar hostujícího brankáře. Od této branky jsme převzali aktivitu na svoje hole a byli na ledě lepším týmem. Řadu našich šancí pochytal Pluháček v hostující brance, s několika závary hostí si poradila obrana v čele s pozorným brankářem Petrů. V závěru třetiny jsme měli výhodu přesilové hry, zcela netradičně se nám povedlo vyhrát několik vhazování po sobě a dostali se ke střelám od modré, ale všechny pokusy hostující brankář zneškodnil.
Do druhé části jsme si přenesli zbytek přesilové hry a tu využili k potvrzení náskoku. Po rychlém přechodu středního pásma a zatažení kotouče do třetiny našel Wolf křížným pasem před brankou najetého Juštu a ten z první z brankoviště zavěsil. Ve 23. minutě jsme hráli další přesilovou hru, ta se ale i přes několik náznaků šancí proměnit nepovedla. To další vyloučení hostujícího hráče přineslo další branku. Akci jako přes kopírák předvedla opět první pětka, z brankoviště dorážel znovu Jušta. Hostům nelze upřít snaha o změnu stavu, obrana ale pracovala dnes spolehlivě a když už byl jinak velmi pozorný Petrů překonán, tak nás zachránila tyčka branky.
V závěrečné třetině jsme v úvodu přestáli bez úhony a větších problémů další oslabení. V dalším průběhu třetiny jsme aktivním pohybem a napadáním rozehrávky nedovolili hostům dostat se do tlaku a výrazných střeleckých příležitostí, se střelami z dálky si poradil Petrů bez větších problémů. Definitivní pojistku na výhru přinesla akce v 55. minutě, kdy J. Drašnar prokličkoval ze středního pásma až před brankáře a toho překvapil dloubáčkem nad rameno, kdy kotouč zapadl za brankovou čáru. Na našem zaslouženém vítězství již nic nezměnila ani přesilová hra hostí v závěrečné minutě, poslední nebezpečnou střelu vyrazil svým betonem Petrů a připsal si tak k výhře i čisté konto na svůj účet.


Ohlasy trenérů

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
Dnešní výkon byl asi nejpovedenější za celou sezónu a zcela zaslouženě jsme získali tři body do tabulky. Do obrany jsme hráli velmi zodpovědně, co prošlo na branku tak pochytal pozorný Petrů v brance. Chybičky se samozřejmě našly, ale jsme rádi, že jsme rok zakončili další výhrou v řadě. Za celý realizační tým přeji všem krásné Vánoce a přeji vše nej do nového roku.


9. 1. 2022 - 19:09
MŽ - zápas se Dvorem
V neděli nastoupili kluci k zápasu se Dvorem Králové. S tímto soupeřem jsme se potkávali ještě v minihokeji a těšili jsme se na vzájemný zápas na velké kluziště. Zápas byl velmi vyrovnaný, bohužel silně ovlivněn výkonem rozhodčího. Celkové skóre vyšlo příznivěji do domácí.
8. 1. 2022 - 22:07
MŽ - brankostroj na domácím ledě
Konec prvního lednového týdne byl pro mladší žáky nabitý třemi po sobě jdoucími zápasy. V pátek jsme ve velmi vyrovnaném souboji uspěli v přátelském zápase na ledě v Chocni. Mírně obměněný tým pak v sobotu nastoupil doma proti Jaroměři. V brance na jeden zápas vystřídal tradičního Šimona (2010) Vojta (2009). Šimonovi to ale nedalo a přišel kluky alespoň podpořit na střídačku. Od prvních sekund zápasu jsme měli bruslařkou i herní převahu. První gól na sebe nenechal dlouho čekat a v krátké době přišel další a další. Postupně domácí trenéři protočili čtyři beky do útoku a ryzí útočníky do obrany. Především ve třetí třetině byl herní projev týmu již hokejový a o pohledné akce nebylo nouze. Výsledné skóre 23:4 je vůči soupeři až kruté, protože i na straně Jaroměře bylo vidět několik velmi šikovných hráčů. Kluci zaslouží pochvalu za předvedený výkon. Od stavu 3:0 jsme chtěli především aby si kluci co nejvíce zkusili aplikovat tréninkové dovednosti do praxe a nebáli se "tvořit".
2. 1. 2022 - 20:05
MŽ - výhra v Truntově
Mladší žáci vyjeli ke svému prvnímu zápasu roku 2022 na zimák do Trutnova. Kluci od rozcvičení přistoupili k zápasu poměrně zodpovědně a od třetího střídání měli na ledě převahu a dominanci. Od čtvrtého vstřeleného gólu spustili svůj "brankostroj" a především díky skvělému výkonu brankáře se podařilo z Trutnova přivést 3 body. Do třetí třetiny jsme výrazně změnili sestavu tak, aby typičtí útočníci a střelci gólů přešli do obrany a naopak obránci si vyzkoušeli útok. Celý tým do jednoho zaslouží pochvalu za přístup a předvedený výkon.
12. 1. 2022 - A tým

Splněný dětský sen a tříbodové vítězství s Opočnem

9. 1. 2022 - A tým

Z Poličky tři vybojované body do tabulky

7. 1. 2022 - A tým

Nepovedený vstup do nového roku

22. 12. 2021 - A tým

Na závěr roku vítězný zápas s Trutnovem, navíc s nulou vzadu