Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
01.02.2023 - A tým

Matchball neproměněn, o postupujícím rozhodne pátý zápas

Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje
středa 1. 2. 2023 od 18:00
1:4

1:1, 0:2, 0:1

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 19. Jušta (Wolf) - 8. Langr (Roubal, Pilař), 27. Polák (Pilař, Langr), 33. Formánek (Plch, Hybeš), 59. Langr (Roubal)

Vyloučení: 3:4
Využití: 1:1
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Petr - Brož, Nedvěd

Střely na branku: 27:32

Diváků: 260

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem

Petrů - Veselý, Kostka, Plíhal, Mlateček, Souček, Dittrich - Wolf, Drašnar T., Jušta - Šeda, Zahradník, Netušil - Kellner, Drašnar J., Sajdl

HC Chrudim
Novotný - Hrdlička, Hybeš, Pilař, Pejzl, Budínský, Čáslava, Linhart, Urban - Cvrček, Plch, Novák, Pavlík, Dobiáš, Roubal, Hejduk, Polák, Kostka, Formánek, Langr, Turčáni

Úvod utkání přinesl nečekanou pauzu při úklidu ledové plochy po nezaviněném zranění hostujícího útočníka, do tempa se pak rychleji dostali hosté kteří byli aktivnější a častěji v útočném pásmu. Do vedení se dostali v 8. minutě, když byl na brankovišti nejdůraznější Langr a dotlačil kotouč za brankovou čáru. My jsme se do první velké šance dostali v 10. minutě, Sajdl z mezikruží trefil pouze lapačku hostujícího brankáře Novotného. V 16. minutě jsme přežili kritickou chvíli, kdy jsme se dlouze nemohli dostat ze třetiny a několik zakázaných uvolnění nedovolilo hráčům vystřídat. V 18. minutě jsme hráli první přesilovou hru utkání, tu jsme využili ke srovnání stavu na 1:1. Z vlastního pásma prolétl po křídle Wolf až před branku soupeře a tam předložil nabídku pro Juštu, který dorážkou překonal Novotného.
Do druhé třetiny jsme vstoupili aktivněji a vytvořili si řadu střeleckých příležitostí. Hned ve 22. minutě měl vedení na své holi Zahradník, ale branku přestřelil a dorážku Netušila zastavil beton hostujícího brankáře. Ve 26. minutě jsme v přesilovce měli další velkou šanci, Wolf střílel z kruhu do protilehlého růžku branky, trefil ale hranu vyrážečky brankáře a kotouč zamířil nad. Také hosté ze své první početní výhody dokázali skórovat, ve 27. minutě nahození od modré skrze clonící hráče tečoval na brankovišti Polák. A ve 33. minutě se hosté radovali znovu, po závaru ve třetině jsme nedokázali dostat kotouč za modrou čáru a poté se na brankovišti nejlépe zorientoval Formánek a přehodil beton brankáře. Ve 39. minutě jsme nedokázali dotlačit padající kotouč za záda brankáře za brankovou čáru, z následné potyčky jsme vytěžili přesilovou hru. Do konce třetiny se nám ji nepodařilo proměnit a tak šli do kabiny v lepší náladě hosté.
V úvodu třetí třetiny jsme zbytek přesilovky proměnit nedokázali a pak nás hosté svojí hrou vůbec nepouštěli na dostřel své branky. Na naše hokejky se vkrádala nepřesnost, kotouče od nás odskakovaly a žádnou velkou šanci jsme si vytvořit nedokázali. V samém závěru jsme se pokusili odvoláním brankáře zvýšit šanci na vstřelení kontaktní branky, bohužel jsme své náznaky nedotáhly do úspěšného konce a hosté si své vedení zkušeně pohlídali. Navíc se ještě trefil do opuštěné klece Langr a uzavřel stav čtvrtého utkání. Stav zápasů je tak vyrovnaný na 2:2 a o postupujícím do čtvrtfinále rozhodne až pátý zápas na ledě v Chrudimi, který se hraje hned zítra od 19:00.
Ohlasy trenérů

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
Samozřejmě jsme chtěli před početným domácím publikem oslavit postup, ale bohužel jsme to dnes nedotáhli a zítra se o to musíme popasovat na ledě soupeře. Dnes jsme takřka celý zápas dotahovali náskok soupeře a ten si svoje vítězství zkušeně pohlídal a zaslouženě vyhrál. Teď se musíme soustředit na rozhodující zápas a uvidíme kdo lépe zregeneruje síly.

19. 3. 2023 - 18:55
Memoriál Josefa Verfla - Starší žáci
29. 1. 2023 - 15:10
MŽ+SŽ - Přátelák v Bydžově
Nově sestavený tým MŽ+SŽ (ročníky 2010+2011+2012). Kluci dnes spolu poprvé hráli v Novem Bydžově a vezou výhru 9:5! Šlo o nominační zápas na plánovaný turnaj v Italii. Předvedli super týmový a bojovný výkon. Gratulujeme! Více na https://www.facebook.com/SKTrebechoviceHokej/
20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
25. 1. 2023 - A tým

Druhý zápas osmifinále zvládla lépe Chrudim a srovnala stav série

22. 1. 2023 - A tým

Úvodní bod v osmifinále vezeme pod Oreb

20. 1. 2023 - Klub

PLAY-OFF krajské ligy hokeje 2023

17. 1. 2023 - Mládež

​ŠKOLIČKA BRUSLENÍ V TŘEBECHOVICÍH POD OREBEM