Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:

Do nového roku jsme vstoupili vítězstvím v Jaroměři

Krajská liga mužů
neděle 5. 1. 2020 od 17:00
1:3

0:1, 1:0, 0:2

HC Jaroměř — SK Třebechovice pod Orebem

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 22. Tomášek (Souček) - 5. Menyhárt (Wolf, Jušta), 59. Drašnar T. (Šeda), 60. Wolf (Beránek)

Vyloučení: 3:6 navíc Mertlík (JAR) 10 min. OT
Využití: 1:1
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Svoboda - Brož, Horyna

Střely na branku: 25:42

Diváci: 158

Sestavy

HC Jaroměř

Prokš – Kotrč, Souček, Bonaventura, Mišinec, Bujňák, Konečný – Hamáček, Karel, Tomášek, Háze, Vejman, Mertlík, Čtvrtečka, Síla, Kocián

SK Třebechovice pod Orebem
Petrů - Souček, Marša, Hornyš, Kostka, Dittrich, Hanousek - Matouš, Drašnar T., Šeda - Bartoň, Zahradník, Beránek - Wolf, Menyhárt, Jušta - Kudr

Po dvoutýdenní vánoční přestávce jsme do prvního zápasu roku 2020 na jaroměřském ledě vstoupili aktivně a hned v 5. minutě se ujali vedení. Rychlý výpad do útočného pásma a přečíslení 3 na 1 využil Menyhárt ke střele z levého kruhu, kterou obránce tečoval tak, že plachtící kotouč zapadl přesně do horního růžku domácí branky. Hned v další minutě se do šance na brankovišti dostal Matouš, Prokš ale zasáhl včas. Domácí tým se do prvních vážnějších šancí dostal v přesilové hře v 16. minutě, také Petrů si připsal několik úspěšných zákroků.
Do druhé třetiny jsme si přenesli zbytek dalšího oslabení z úvodní části, domácí tuto výhodu krátce před vypršením trestu využili ke srovnání. Naše chybné střídání a nastalé přečíslení využil střelou z kruhu Tomášek. Poté se chvíli nehrálo, neboť po jednom souboji u mantinelu vypadlo plexisklo. Po úspěšné opravě tempo hry na chvilku opadlo, nastartovat ho mohl ve 24. minutě Beránek, svůj samostatný výpad zakončil pouze do masky domácího brankáře, Bartoň následně svojí dorážkou přestřelil branku. V polovině utkání se do dvou po sobě jdoucích náznaků šancí dostal Šeda, ale ani on na domácího brankáře nevyzrál. Podobně se vedlo i domácím střelcům v další přesilovce ve 33. minutě, Petrů a obrana si počínala bezchybně.
V závěrečné třetině se oba týmy snažily vycházet z poctivé obrany se snahou nevyrobit nějakou fatální chybu, která by tento zápas mohla rozhodnout. Oba brankáři tak moc práce neměli, nebo měli střelci vychýlenou mušku, tak jako Wolf v 50. minutě, když při přečíslení 2 na 1 přestřelil domácí branku. Domácí tým mohl rozhodnout při třech po sobě jdoucích výhodách přesilových her, i tentokrát ale obrana v čele s brankářem působila velmi spolehlivě. V 59. minutě se také nám naskytla výhoda přesilové hry, T. Drašnar ji využil ke vstřelení vítězné branky, když z úhlu prostřelil Prokše. V závěrečné minutě se domácí odhodlali ke hře bez brankáře, z obležení unikl Wolf a v klidu zavezl kotouč až do domácí opuštěné branky.

Ohlasy trenérů

Martin Klemenc, trenér mužstva:
Celé utkání bylo z obou stran opatrné, vedené ze zajištěných obran. I přesto si mužstva samozřejmě šance vytvořila. My jsme si příležitostí vypracovali více a nakonec i využili. A proto si myslím, že jsme si vitězství zasloužili.

2. 1. 2020 - 20:11
Třikrát vítězství pro SK Třebechovice !!!
Druhý den v roce strávili kluci ročníku 2009 na domácím turnaji. Posíleni o tři kluky z HK sehráli zápasy proti velmi silným soupeřům z Chrudimi, Žďáru na Sázavou a Lomnici nad Popelkou. Hrálo se 2 x 20min systémem každý s každým. Po skončení hokejových utkání jsme se přesunuli do tělocvičny, kde na kluky čekal privátní závod v Gladiator Race. Trať GR nebyla vůbec jednoduchá, nejlepší na ni strávili necelé 3minuty a překonávali 17 překážek. Trenéři SK Třebechovice kladou velký důraz na všestrannou sportovní přípravu dětí a dnešní turnaj a především překážkový závod to potvrdil. Kluci z SK Třebechovice vyhráli hokejový turnaj, vyhráli i týmovou soutěž v GR a obsadili první dvě individuální místa v GR. To si zaslouží opravdu veeeelkou gratulaci.
29. 12. 2019 - 20:12
Turnaj Hronov - 2010
Před koncem roku zajeli kluci ročníku 2010 a 2011 na turnaj v Hronově. Na předvedené hře byla dost znát pohodová sváteční atmosféra a tak z pěti týmu každého ročníku vezeme "jen" 3. misto kluků ročníku 2011 a 4. místo pro 2010.
28. 12. 2019 - 20:12
MŽ - skvělá reprezentace v Hronově
Mladší žáci dnes obsadili krásné třetí místo na vánočním turnaji v Hronově, kterého se zúčastnili hráči z České Třebové, Chebu, Vimperku, Ostravy a Hronova. Gratulujeme 👏
15. 1. 2020 - Mládež

Týden hokeje na ZS v Třebechovicích p.O.

22. 12. 2019 - A tým

Závěrečný zápas v kalendářním roce 2019 rozhodly až nájezdy

19. 12. 2019 - A tým

Po vyrovnaném souboji se radovali šťastnější domácí

19. 12. 2019 - Mládež

Přípravka veze zlato z turnaje v Hronově