Vyloučení:11:7(navíc Fendrštát (NME) 10 min. OT)
Přesilovky: 1:2
Oslabení: 0:1

Janský J., Vyleta M., Vaniš D., Merka D., Sajdl R., Kučera T., Lochman A., Vaniš P., Pelcl K., Kopecký L., Voda T., Kopecký T., Svoboda M.

V posledním zápase sezony jsme chtěli druhý tým tabulky z Nového města nad Metují potrápit a samozřejmě bodovat. Zápas jsme rozehráli dobře, byli jsme aktivní, hodně bruslili. V páté minutě sehráli nádhernou kombinaci Voda a dvojčata Kopečtí. První jmenovaný nahrál od mantinelu Kopeckému T. a ten místo střely ještě našel úplně volného Kopeckého L., a tak jsme vedli 1:0. Soupeřovi se podařilo vyrovnat v 10. minutě po jedné naší chybě. Ve 13. minutě se hosté dostali do vedení 1:2. V 15. minutě předvedl náš první útok co je důraz na brankovišti a Vaniš P. vyrovnal na 2:2. Do konce třetiny nám ovšem hosté dokázali vstřelit ještě jednu branku. Bylo to v 17. minutě. Naše vyrovnání přišlo až ve druhé polovině zápasu. V 36. minutě sehráli přesilovku Pelcl a tentokrát dvojčata Vanišovi. Pelcl nahrál na modrou Vanišovi D., ten vystřelil a Vaniš P. tečoval, stav byl 3:3 i po konci druhé třetiny. Třetí třetina se ovšem odehrála jako ze špatného snu. Našim hráčům evidentně došly síly a soupeř nás zdecimoval sedmi brankami. Utkání jsme prohráli 3:10 a to bylo s ohledem na vývoj utkání velmi kruté a řekl bych dost nespravedlivé. Přesto hráčům děkujeme za přístup k zápasu a k celé sezoně. Poděkování patři i rodičům a fanouškům, kteří poctivě celou sezonu naše dorostence podporovali.