Vyloučení:4:5(navíc Vaniš P. a Kopecký L. (TE) 10 min OT)

Janský J., Vaniš D., Hašek D., Sajdl R., Studnička P., Merka D., Vaniš P., Pelcl K., Svoboda M., Voda T., Kopecký T., Kopecký L., Kubec V., Dostál J.

Střelba: 54:35 Díváci: 30

Aleš Kouba, asistent trenéra:
Po nevydařeném minulém utkání v Novém Bydžově, jsme na našem ledě přivítali poslední tým tabulky a chtěli jsme naplno bodovat. Hned od prvních vteřin jsme se do soupeře zakousli a zatlačili ho do jeho třetiny. Ovšem ve 4. minutě jsme udělali chybu při vyjíždění z vlastní třetiny a soupeř se ujal vedení 0:1. Ve zbytku první části jsme měli více ze hry i více šancí, ale vyrovnat se nám nepodařilo. Ve druhé třetině jsme pokračovali v aktivním napadání a chutí vyrovnat. V 25. minutě jsme se dočkali vyrovnání. Při hře 4 na 4 sehráli krásnou kombinaci Hašek, Voda a zakončující Vaniš D., který téměř nechytatelnou střelou od modré čáry srovnal na 1:1. Ve 28. minutě se prokličkoval do zakončení Hašek a nedal hostujícímu brankáři šanci, vedli jsme 2:1. Poté jsme se nastěhovali do soupeřova obranného pásma, jenže se nám z mnoha šancí nepovedlo zvýšit vedení. A tak přišel krutý trest. Ve 38. minutě propadla naše obrana na útočné modré čáře a hostující hráč jel sám na branku, tento nájezd proměnil a stanovil tak stav zápasu po dvou třetinách na 2:2. Ve třetí části jsme pokračovali v tlaku, ale soupeř hrozil z rychlých protiútoků, ovšem spolehnout jsme se mohli na brankáře Janského. Když už to vypadalo, že nám není souzeno dát branku přišla 56. minuta, nejprve neproměnil Voda svůj samostatný únik, ale v pokračující akci se k němu zpět puk odrazil a tento hráč už se na podruhé nemýlil. V 58. minutě ještě Merka nádhernou střelou zvýšil naše vedení na 4:2 a soupeř už nedokázal na tento náš náskok zareagovat. Potřetí v sezoně jsme dokázali tým z Nové Paky porazit a tentokrát to bylo naprosto zasloužené vítězství. Hráči makali celých 60 minut a za to si zaslouží poděkování. Dále nás čekají dva poslední zápasy, tak doufáme že ze sebe vymáčknou všechny síly a ještě se pokusíme s někým ze silných soupeřů zabodovat.