Oslabení: 0:1

Janský J., Vyleta M., Vaniš D., Kučera T., Studnička P., Sajdl R., Merka D., Vaniš P., Pelcl K., Dostál J., Lochman A., Kopecký T., Kopecký L., Voda T., Svoboda M., Kubec V.

Střelba: 32:52 Diváci: 15

Aleš Kouba, asistent trenéra
V začínající poslední čtvrtině soutěže jsme doma přivítali vedoucí tým z Jablonce nad Nisou. Na začátku utkání ovšem rozdíl nebyl tak znatelný. Ve 4. minutě se sice hosté dostali do vedení, ovšem v 7. minutě se po krásném uvolnění dostal do úniku Merka a srovnal na 1:1. Až do 13. minuty náš výkon byl koncentrovaný, dobře jsme bránili a hosté se do vyložených brankových příležitostí nedostávali. Ve 13. minutě jsme vyrobili první hrubou chybu a hosté se dostali do vedení 1:2. Poté neproměnili svůj samostatný únik domácí Pelcl a zakončující Merka a hosté v 17. minutě zvýšili na 1:3. Ke konci první třetiny se do dalšího úniku dostali Kopecký T. s Lochmanem, ale Lochman bohužel netrefil prázdnou bránu. A tak přišel krutý trest, kdy po chybě po vhazování se vteřinu před koncem první třetiny hosté dostali do vedení 1:4. Ve druhé třetině jsme se vrátili k původní hře, dobrá obrana a vyrážení do protiútoků. Jeden takový se podařilo Vanišovi P. zakončit ve 24. minutě a skóre bylo 2:4. Hosté ovšem do konce druhé třetiny zvýšili na 2:6. Ve 42. minutě snížil Lochman bombou od modré čáry na 3:6, poté se naši hráči naprosto přestali soustředit na zápas a ve 48. minutě svítil na ukazateli hrozivý stav 3:10. Přesto naši hráči nesložili ještě zbraně a v 55. minutě zakončil ukázkovou přesilovkovou souhru výbornou střelou od modré čáry Kučera. V 56. minutě jsme vyrobili ještě jednu chybu, a tak hosté stanovili stav zápasu na 4:11. Přes vysokou porážku lze vidět, že hráči jsou na poslední část sezóny připraveni, a doufáme, že se nám podaří v dalších zápasech se slabšími soupeři naplno bodovat.