Přesilovky: 3:0

Janský J., Vaniš D., Sajdl R., Kučera T., Merka D., Vaniš P., Pelcl K., Kopecký L., Voda T., Kopecký T., Svoboda M., Kubec V.
Střelba: 50:28 Diváci: 30

Aleš Kouba, asistent trenéra:
K tomuto utkání jsme zajižděli na led soupeře, který nepatří mezi naše oblíbené. Hned od úvodu se do nás soupeř zakousl a již ve 2. minutě jsme prohrávali 1:0. Ve 12. minutě nám soupeř odskočil na 2:0, ale od té doby jsme hru rapidně zlepšili a začali jsme se soupeřem srovnávat krok. Navíc v 15. minutě se k odraženému kotouči dostal Voda a snížil 2:1. Na konci první třetiny neproměnil samostatný únik Merka, a tak jsme první třetinu prohráli o jednu branku. To bylo ovšem z naši strany naprosto všechno. Od druhé třetiny soupeř zvýšil svoji aktivitu a naši hráči přestali plnit taktické pokyny. Nedrželi svoje posty, často zbytečně faulovali a toho dobře bruslící soupeř dokázal využít. Za druhou třetinu vyslal na našeho brankáře 22 střel a z toho 4 skončili v naší síti. Po druhé třetině tedy byl stav 6:1. O přestávce došlo k důrazné domluvě k našim hráčům a naše hra se mírně zlepšila v obraně. Sice jsme hned v 41. minutě inkasovali již na 7:1 a ve 47. minutě na 8:1, ale rychlými výpady jsme zaměstnávali obranu soupeře. Nicméně branku se nám vstřelit nepodařilo, a tak si odvážíme z Nového města vysokou porážku 8:1. V tomto zápase se nám opravdu moc nedařilo, soupeř byl rychlejší, důraznější a my jsme se s jeho hrou jen těžko vyrovnávali. Do dalších zápasů musíme hodně přidat v osobních soubojích a zpřesnit rozehrávku a tím si usnadnit přechod přes střední pásmo.