Vyloučení:5:3(navíc Smola (OPO) 10 min. OT)

Janský J., Lochman A., Vaniš D., Sajdl R., Studnička P., Hašek D., Dostál J., Merka D., Vaniš P., Pelcl K., Kopecký L., Voda T., Kopecký T., Kučera T., Kubec V., Svoboda M.

Střelba: 31:28 Diváci: 45

Aleš Kouba, asistent trenéra:
V tomto domácím zápase jsme nastupovali posíleni posledními dvěma zápasy, kdy jsme brali 6 bodů a zároveň neobdrželi ani jednu branku. Od začátku to bylo na ledě vidět a od prvních vteřin jsme soupeře přehrávali. Ovšem gól to nepřineslo, a tak udeřil soupeř. V 7. minutě naši hráči propadli v útočné třetině a hosté toho okamžitě využili. Do konce první třetiny se hra vyrovnala a sledovali jsme šance na obou stranách. Druhá třetina se hrála opět velmi vyrovnaně, ovšem v 25. dokázali hosté zvýšit na 0:2. Hned po obdrženém gólu se na ledě objevil náš výborně hrající první útok, který již po několikáté soupeře zatlačil do jeho pásma a v čase 25:15 z toho vytěžil branku, kterou vstřelil Vaniš P. Naši hráči se vrátili do zápasu a pokračovali ve snaze vyrovnat. Jenže soupeř z Opočna má v sestavě Trubače a ten začal úřadovat v 32. minutě, kdy opět po naší chybě se dostal až před brankaře a nemýlil se. Za stavu 1:3 skončila i druhá třetina. Do třetí třetiny jsme nenastoupili vůbec dobře a hned po 23 vteřinách se prosadil podruhé Trubač. Ve 45. minutě se Kopecký T. držel hesla, když nevíš co s tím, tak vystřel. Ze středního pásma poslal na hostující branku nenápadnou střelu, která spadla do levého horního rohu. Hosté se začali bát o výsledek a naši hráči začali okupovat jejich branku. Ovšem gól nám to nepřineslo a to ani v případě, kdy jel sám na brankáře Voda. Navíc 56 vteřin před koncem korunoval svůj skvělý výkon hostující Trubač a třetím gólem v zápase stanovil výsledek na 2:5. V tomto zápase jsme rozhodně nebyli horším týmem, ovšem nedokázali jsme eliminovat hostujícího Trubače, a proto z tohoto zápasu žádné body nemáme. Stále nám chybí klid v zakončení a také potřebná dávka štěstí.