Vyloučení:4:1
Přesilovky: 0:1
Oslabení: 0:1

Janský J., Vaniš D., Lochman A., Merka D., Vaniš P., Hašek D., Studnička P., Sajdl R., Kopecký L., Voda T., Kučera T., Budínský R., Kubec V., Kopecký T.

V druhém domácím utkání v této sezoně jsme se utkali s týmem z Opočna. Po úvodním náporu hostujícího týmu jsme v 8. minutě udeřili, když se k odraženému kotouči dostal Voda a prostřelil hostujícího brankáře. Hosté z Opočna srovnali v samém závěru první třetiny. Druhá třetina se hrála ve velmi slušném tempu a obě mužstva měli velké brankové příležitosti. Do vedení šli domácí po brance Kopeckého L., který dorazil kotouč do odkryté brány po závaru v naší útočné třetině. Do konce druhé třetiny se ovšem hostům z Opočna podařilo vyrovnat, a tak byl stav po dvou třetinách nerozhodný 2:2. Nástup do třetí třetiny nám bohužel nevyšel a během dvou minut jsme inkasovali dvě branky. Navíc domácím hráčům poté došly síly na nějaký obrat a rozjetý soupeř nám ještě v závěru utkání přidal tři branky. Utkání tedy skončilo až příliš krutým výsledkem 2:7. Našim hráčům přesto nelze upřít bojovný výkon v prvních dvou třetinách, ale zároveň ukázal nutnost zapracovat na zlepšení fyzické kondice.