Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
02.02.2023 - A tým

Ve vyrovnané osmifinálové sérii se nakonec radovali hráči Chrudimi

Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje
čtvrtek 2. 2. 2023 od 19:00
4:3

1:2, 2:1, 1:0

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 18. Kostka (Linhart, Plch), 25. Hejduk (Cvrček, Polák), 39. Cvrček (Čáslava), 48. Čáslava (Pejzl, Pilař) - 4. Drašnar T. (Wolf, Jušta), 7. Netušil (Mlateček, Zahradník), 32. Wolf (Drašnar T.)

Vyloučení: 3:3
Využití: 1:0
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Čížek, Vrba - Schaffer, Pošvář

Střely na branku: 41:26

Diváků: 276

Sestavy

HC Chrudim

Novotný - Čáslava, Pejzl, Pilař, Urban, Budínský, Hybeš, Hrdlička, Linhart - Cvrček, Plch, Novák, Turčáni, Dobiáš, Roubal, Hebek, Hejduk, Polák, Kostka, Formánek, Langr

SK Třebechovice pod Orebem
Petrů - Veselý, Kostka, Kellner, Mlateček, Souček, Dittrich, Plíhal - Wolf, Drašnar T., Jušta - Šeda, Zahradník, Netušil - Bartoň, Drašnar J., Sajdl - Menyhárt, Javůrek

Páté rozhodující utkání jsme rozehráli skvěle a hned ve 4. minutě se ujali vedení po rychlé akci, kdy po pasu na útočnou modrou Wolf protečoval kotouč na najetého T. Drašnara a ten se z mezikruží trefil přesně do horního růžku. V 7. minutě jsme měli již dvoubrankový náskok, udrželi jsme na modré útočné pásmo, Mlateček našel před brankou volného Netušila a ten překonal Novotného podruhé. Poté jsme se trochu zbytečně zatáhli do obrany a domácí tým měl územní a střeleckou převahu. Obrana spolu s brankářem Petrů odolávala až do 18. minuty, kdy využil domácí tým rychle přesilovou hru ke snížení našeho náskoku, nahození od modré tečoval mimo dosah brankáře Kostka. Toto snížení vlilo do domácích žil velkou dávku energie a do konce třetiny měli několik dalších závarů v útočné třetině.
Ve druhé třetině pokračoval v úvodu tlak domácích a z toho vytěžili srovnání stavu na 2:2, ve 25. minutě se z kruhu pro vhazování trefil Hejduk. Ve 27. minutě si třetí útok vypracoval dvě po sobě jdoucí veliké šance, nejdříve domácího brankáře nepřekonal Sajdl a i následná dorážka J. Drašnara za záda brankáře neprošla. Ujala se ale akce ze 32. minuty, za záda domácí obrany si najel Wolf a svůj výpad zakončil blafákem mezi nohy domácího brankáře. Vedení jsme bohužel až do sirény neudrželi, ve 39. minutě domácí srovnali stav na 3:3, po vyhraném buly v útočném pásmu a nahození kotouče na branku od modré byl na brankovišti důraznější Cvrček.
Třetí třetina slibovala veliké drama a oba týmy si hrábly na zbytky svých sil. O něco aktivnější byl opět domácí tým, ale my jsme se snažili hrozit z rychlých protiútoků. Ve 48. minutě jsme nedokázali dostat kotouč z vlastního pásma a jak se ukázalo později, tak postupovou branku vstřelil ex-reprezentant Čáslava. Jeho střela od modré přepadla přes hranu lapačky brankáře Petrů za brankovou čáru. V 57. minutě jsme si vypracovali další vyloženou šanci, přečíslení 2 na 1 ale T. Drašnar po střele na beton brankáře Novotného nevyužil. V závěru utkání jsme nejdříve přestáli bez úhony přesilovku domácího týmu, kterou mu rozhodčí dopřáli, poté měli v posledních vteřinách zase výhodu početní převahy my, ale čas na vyrovnání nám již nezbyl. Sezóna nám tak končí již v prvním kole play-off, v pětizápasové osmifinálové sérii byla Chrudim tím šťastnějším týmem.
Ohlasy trenérů

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
Série skončila nakonec naším nezdarem, určitě jsme chtěli více a neskončit v prvním kole play-off. K postupu nebylo daleko, ale za stavu 0:2 jsme zbytečně ustupovali a dostali jsme jednoduché branky a svoje šance neproměnili. Soupeř byl asi o ten jeden bod lepší a postup si vydřel. Kluci celou sérii odmakali a nemají se za co stydět, vyhrát mohl pouze jeden. Nezbývá než soupeři pogratulovat k postupu a popřát mu hodně úspěchů v dalším kole. Moc bych chtěl poděkovat našim fanouškům, kteří nás celou sérii podporovali i na venkovních zápasech, takovouto pomoc bychom uvítali v příští sezóně hned od začátku.

29. 1. 2023 - 15:10
MŽ+SŽ - Přátelák v Bydžově
Nově sestavený tým MŽ+SŽ (ročníky 2010+2011+2012). Kluci dnes spolu poprvé hráli v Novem Bydžově a vezou výhru 9:5! Šlo o nominační zápas na plánovaný turnaj v Italii. Předvedli super týmový a bojovný výkon. Gratulujeme! Více na https://www.facebook.com/SKTrebechoviceHokej/
20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
3. 2. 2022 - 07:35

MŽ - poslední dva týdny byly zápasově velmi nabité. Kluci odehráli zápas s Rychnovem, přátelák a ligový zápas s Opočnem, dvakrát přátelský zápas s Hradcem a ligový zápas v Novém Bydžově. I přes velkou marodku a karantény se nám podařilo všechny zápasy sehrát a převést více či méně kvalitní výkon. Zápasy s Hradcem jsou vždy velmi těžké, protože soupeř je hokejově kvalitnější. I přes poměrně dobrý výkon našich kluků se góly lovily především z naši branky. Pro kluky jsou tyto zápasy motivací a dají jim rozhodně více než výhra o 20 branek. S Opočnem, našim tradičním rivalem jsme sehráli dramatický a ve finále vítězný zápas doma. V krátké době na to jsme zajeli naopak do Opočna a zde soupeř nastoupil velmi koncentrovaný a hokejově více prahnoucí po vítězství. Nám se tento zápas po všech stránkách nepovedl, což ale k týmovému sportu prostě patří. Posledním zápasem týmu byla úterní předehrávka v Novém Bydžově, ze kterého můžete shlédnou i pěkný záznam (https://fb.watch/aXceJ3C3eJ/)
25. 1. 2023 - A tým

Druhý zápas osmifinále zvládla lépe Chrudim a srovnala stav série

22. 1. 2023 - A tým

Úvodní bod v osmifinále vezeme pod Oreb

20. 1. 2023 - Klub

PLAY-OFF krajské ligy hokeje 2023

17. 1. 2023 - Mládež

​ŠKOLIČKA BRUSLENÍ V TŘEBECHOVICÍH POD OREBEM