Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
23.11.2022 - A tým

S Náchodem za tři body za obrat ve třetí třetině

Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje
středa 23. 11. 2022 od 18:00
5:3

0:2, 1:1, 4:0

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 40. Netušil (Zahradník), 50. Sajdl (Drašnar J., Drašnar T.), 57. Sajdl (Drašnar J., Kostka) 59. Souček (Netušil, Mlateček), 60. Menyhárt (Mlateček, Souček) - 9. Kubasa (Matouš), 20. Verevochkin (Bořuta), 30. Matouš (Kubasa, Štěpán)

Vyloučení: 8:9
Využití: 1:1
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Figer - Hofman, Všetečka

Střely na branku: 43:26

Diváků: 100

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem

Petrů - Hanousek, Kostka, Plíhal, Mlateček, Souček, Dittrich - Sajdl, Drašnar T., Jušta - Netušil, Zahradník, Menyhárt - Javůrek, Drašnar J., Kellner

HC Náchod
Kouba - Novák, Štěpán, Škoda P., Vytlačil, Sodomka, Suk, Zeman, Bořuta, Matouš, Verevochkin, Láska, Vondřejc, Kubasa

Do druhého utkání nadstavbové skupiny vstoupil lépe hostující tým a byl v úvodu aktivnější a pohyblivější. Ve 4. minutě si také vytvořil úvodní velkou šanci, zachránila nás tyčka branky. V 8. minutě jsme hostům nabídli první výhodu přesilové hry a ti touto nabídkou nepohrdli a za půl minuty ji využili ke vstřelení úvodní branky, na brankovišti nepokrytý Kubasa zasunul kotouč za brankovou čáru. Ve 13. minutě jsme první přesilovou hru hráli naopak my, po dalším vyloučení hostujícího hráče krátce i dvojnásobnou, ale i přes několik závarů se nám ji proměnit nepodařilo. V samotném závěru úvodní části jsme prohráli souboj u hrazení za brankou, Bořuta našel před brankou zcela volného Verevochkina a ten se z první trefil do horního růžku.
Ve druhém dějství jsme měli územní a střeleckou převahu, ale i zásluhou nepřesné koncovky jsme se nemohli dlouho prosadit. A co už prošlo na hostující branku, tak pokrýval Kouba v hostující brance. Hosté se do zakončení moc nedostávali ale i přesto navýšili své vedení, ve 30. minutě jsme nechali bez dozoru najet do střelecké pozice mezi kruhy Matouše ten se trefil přesně mimo dosah brankáře Petrů. Ve 38. minutě byl po nehezkém zákroku na T. Drašnara u mantinelu a následné potyčce vyloučen hostující hráč, navíc se hosté dopustili dalšího provinění a dlouhou dvojnásobnou přesilovku jsme využili 20 vteřin před koncem třetiny ke snížení stavu, z rohu našel Zahradník před brankou úplně volného Netušila a ten se trefil přesně do horního růžku Koubovi branky.
V úvodu třetí třetiny jsme místo boje o vyrovnání stavu museli čelit třem po sobě jdoucím oslabením, ty jsme pozornou obranou s brankářem Petrů v čele ustáli bez úhony. V 50. minutě jsme snížili stav na 2:3, po vyhrané buly v útočném pásmu tečoval kotouč mimo dosah brankáře před brankou Sajdl. V 52. minutě jsme měli výhodu další přesilové hry, za vyhození kotouče mimo hřiště byl signalizovaný další trest hostujícího hráče a mohli jsme mít výhodu další přesilové hry 5 na 3. Toto vyloučení ale odvolal Zahradník, když sám upozornil rozhodčí na lehkou teč kotouče s plexisklem, velmi sportovní gesto ve vypjatém souboji. V pokračující standardní přesilovce trefil střelou od modré Kostka pouze tyčku. V 57. minutě se Sajdl opět brankově zapsal do střeleckého účtu zápasu, jeho střela mimo tři tyčky se odrazila od zadního mantinelu do brankoviště a přesouvající Kouba si klouzající kotouč srazil za brankovou čáru. Šťastné, ale zasloužené vyrovnání stavu. V dalším průběhu byl postupně vyloučen na obou stranách jeden hráč, při hře 4 na 4 jsme zavřeli hosty v jejich obranném pásmu a o obrat ve vývoji zápasu se postaral Souček svojí přesnou střelou od modré do horního růžku branky. V samotném závěru utkání se hosté pokusili o power-play, při hře bez brankáře se do opuštěné branky trefil z vlastního pásma Menyhárt.Ohlasy trenérů

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
V předchozích utkáních jsme dokázali takřka ztratit výrazné vedení o několik branek, dnes jsme předvedli otočku ve skóre ve svůj prospěch. V polovině utkání jsme prohrávali o tři branky a nevypadalo to s námi dobře. Řada oboustranných vyloučení nám ale paradoxně pomohla, my jsme svá oslabení odehráli bez branky a sami proměnili dvojnásobnou přesilovku těsně před koncem třetiny. Ve třetí třetině jsme měli více sil a dokázali otočit stav ve svůj prospěch. Hráči ukázali svůj charakter a za bojovnost a srdíčko ve hře si vítězství zasloužili, za což jim děkuji.

20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
3. 2. 2022 - 07:35

MŽ - poslední dva týdny byly zápasově velmi nabité. Kluci odehráli zápas s Rychnovem, přátelák a ligový zápas s Opočnem, dvakrát přátelský zápas s Hradcem a ligový zápas v Novém Bydžově. I přes velkou marodku a karantény se nám podařilo všechny zápasy sehrát a převést více či méně kvalitní výkon. Zápasy s Hradcem jsou vždy velmi těžké, protože soupeř je hokejově kvalitnější. I přes poměrně dobrý výkon našich kluků se góly lovily především z naši branky. Pro kluky jsou tyto zápasy motivací a dají jim rozhodně více než výhra o 20 branek. S Opočnem, našim tradičním rivalem jsme sehráli dramatický a ve finále vítězný zápas doma. V krátké době na to jsme zajeli naopak do Opočna a zde soupeř nastoupil velmi koncentrovaný a hokejově více prahnoucí po vítězství. Nám se tento zápas po všech stránkách nepovedl, což ale k týmovému sportu prostě patří. Posledním zápasem týmu byla úterní předehrávka v Novém Bydžově, ze kterého můžete shlédnou i pěkný záznam (https://fb.watch/aXceJ3C3eJ/)
9. 1. 2022 - 19:09
MŽ - zápas se Dvorem
V neděli nastoupili kluci k zápasu se Dvorem Králové. S tímto soupeřem jsme se potkávali ještě v minihokeji a těšili jsme se na vzájemný zápas na velké kluziště. Zápas byl velmi vyrovnaný, bohužel silně ovlivněn výkonem rozhodčího. Celkové skóre vyšlo příznivěji do domácí.
27. 11. 2022 - A tým

Na choceňském ledě jsme body vybojovat nedokázali

25. 11. 2022 - Mládež

Pojď hrát hokej v Třebechovicích p.O.

23. 11. 2022 - A tým

S Náchodem za tři body za obrat ve třetí třetině

20. 11. 2022 - A tým

Na úvod nadstavby vítězně s Lanškrounem