Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
11.10.2020 - A tým

Poslední utkání před nucenou pauzou rozhodla nepovedená druhá třetina

Krajská liga mužů
neděle 11. 10. 2020 od 17:00
6:2

1:1, 4:0, 1:1

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 20. Havrda (Škoda M., Oppelt), 27. Havrda (TS), 28. Řezníček, 29. Červíček (Zeman, Prouza), 38. Oppelt (Červíček, Zeman), 48. Havrda - 8. Zahradník (Plíhal), 45. Wolf (Bartoň)

Vyloučení: 8:5 navíc TS
Využití: 1:0
Oslabení: 1:0

Rozhodčí: Veinfurter - Řezníček, Vodička

Střely na branku: 24:43

Diváci: 0

Sestavy

HC Náchod

Bláha - Srba, Steklík, Škoda P., Verner, Klust, Jičínský - Oppelt, Vaňát, Šrenk, Rojšl, Pfeifer, Prouza, Řezníček, Zeman, Vondřejc, Červíček, Škoda M., Havrda

SK Třebechovice pod Orebem
Petrů (41. Kouba) - Kostka, Souček, Plíhal, Mlateček, Dittrich, Hanousek - Kudr, Drašnar T., Menyhárt - Bartoň, Filip, Wolf - Beránek, Zahradník, Matouš - Jušta

Na blíže nedefinovanou dobu poslední zápas jsme odehráli na ledě loňského finalisty v Náchodě. V úvodní třetině se hrálo převážně na jednu branku, tu domácí, ale z řady střel a náznaků šancí jsme využili pouze jedinou. Již v 8. minutě otevřel skóre utkání Zahradník, který se od vlastní modré protáhl až do bekhendového zakončení a překvapil tak Bláhu v domácí brance. Domácí se do šancí dostali až v závěru třetiny a ve 20. minutě využili svoji první početní výhodu, na kruhu volný Havrda měl dostatek času zamířit nechytatelně do horního růžku.
Hned v úvodu druhé třetiny jsme měli další šanci, Bláha ale odolal. Ve 27. minutě bylo nařízeno trestné střílení, Havrda jej proměnil střelou nad vyrážečku do horního růžku. V následující minutě jsme opět zahrozili, domácí tým od vyrovnání zachránila horní tyčka a následný výpad zakončil Řezníček dorážkou své vlastní střely. A hned v následující minutě bylo ještě hůře, zmatek při obsazování hráčů ve vlastním pásmu potrestal domácí tým kombinací na jeden dotek, zakončující Červíček měl již jednoduchou práci uklidit do prázdné. Ve 38. minutě třetinu hrůzy zakončila další branka v naší síti, opět propadnutí na útočné modré a přečíslení které domácí nekompromisně potrestali, tentokráte zakončení vyšlo na Oppelta.
Do třetí třetiny šel do branky Kouba a dá se říct, že se asi dost nudil a moc práce neměl. Stejně jako v první třetině se většinou hrálo před domácí brankou, ale vstřelit branku je pro naše některé hráče nadlidský úkol. Jakýsi záblesk naděje přinesla akce ve 45. minutě, kdy Wolf našel křížnou nahrávkou přes střední pásmo Bartoně, který mu poté nabídku opětoval bekhendem před opuštěnou branku a první jmenovaný již neměl problém zakončit. Následně jsme měli další "výhodu" přesilové hry, v té jsme ale vytvořili obrovskou chybu ve vlastním pásmu, kdy jsme napadajícímu Havrdovi doslova nabídli šanci, kterou domácí hrdina nepohrdl a blafákem završil svůj hattrick.
Kdy bude možné odehrát další zápas není v této chvíli zřejmé, čeká nás minimálně 14 dní bez jakékoliv volnočasové aktivity a vzhledem k vývoji koronavirové krize se nedá očekávat brzký restart soutěže.
Ohlasy trenérů

Martin Klemenc, trenér mužstva:
Utkání jsme ztratili během 3 minut ve 2 třetině, kdy jsme po inkasované brance na 2:1 úplně vypadli z role. Opět jsme soupeře přestříleli, ale bez velké úspěšnosti.

2. 10. 2020 - 17:41
Minihokej až do odvolání zrušen
Z rozhodnutí prezidenta Českého hokeje JUDr. Tomáše Krále v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu vládou České republiky týkající se pandemie onemocnění COVID-19 se s okamžitou platností, a to do odvolání, ruší všechny soutěže v minihokeji v kategorii přípravek, tj. konkrétně 2.-4. tříd včetně.
9. 9. 2020 - 22:13
Změna přípravných utkání A týmu
Z důvodu výskytu Covid-19 v týmu HC Litomyšl a uzavření ZS v Litomyšli došlo k úpravě přípravných utkání A týmu.

V neděli 13.9.2020 od 17:00 sehrajeme v Lomnici utkání s týmem z Krajské ligy Libereckého kraje - HC Lomnice nad Popelkou.
Ve středu 16.9.2020 od 18:00 zůstává v platnosti utkání s HC Jaroměř v Jaroměři.
V neděli 20.9.2020 od 17:00 na domácím ledě přivítáme tradičního soupeře z Krajské ligy Pardubického kraje - HC Choceň.
7. 3. 2020 - 12:19
Ročník 2012 - povedený víkend na turnaji v Hronově
Kluci v úvodu svého prvního zápasu dokonale zaskočili favorita (a pozdějšího vítěze) z hradeckého Mountfieldu, když po první třetině šli do trháku 5:1; později se hradečtí probudili a naše šmudlíky, kteří však až do konce srdnatě bojovali, přetlačili 12:8. Potom se pak snažili i v dalších dvou zápasech, s domácím Hronovem a Novým Městem n. Metují, v nichž předvedli řadu pohledných akcí, stejně tak jako náš brankář povedených zákroků, byť výsledkově v obou zápasech mírně podlehli. Své si vynahradili při nájezdech, v nichž ve dvou za tří sérií uspěli. Pěkné druhé místo pak obsadili v závěrečném běhu. Díky všem (dětem i rodičům).
26. 1. 2021 - Klub

Rozhodnutí KVV ČSLH Pardubického kraje

12. 1. 2021 - Klub

Smutná zpráva

11. 10. 2020 - A tým

Poslední utkání před nucenou pauzou rozhodla nepovedená druhá třetina

7. 10. 2020 - A tým

V okresním derby byl úspěšnější Nový Bydžov