Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
01.03.2020 - A tým

Vyrovnání semifinálové série zařídil hattrickem Zahradník

Krajská liga mužů
neděle 1. 3. 2020 od 17:00
4:3

3:2, 1:0, 0:1

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 12. Zahradník (Menyhárt, Matouš), 18. Zahradník (Menyhárt), 18. Wolf (Hanousek, Dittrich), 36. Zahradník (Jušta) - 9. Hlaváček (Šuvara), 10. Nedbal (Chára), 53. Chára (Kubišta)

Vyloučení: 9:4 navíc Šuvara (NBY) OT, Štěpán (NBY) 5+OK
Využití: 2:2
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Šmika - Řezníček, Smola

Střely na branku: 44:37

Diváci: 270

Sestavy

SK Třebechovice pod Orebem

Petrů - Kostka, Hornyš, Marša, Souček, Dittrich, Hanousek - Matouš, Zahradník, Menyhárt - Wolf, Filip, Klemenc - Drašnar J., Drašnar T., Šeda - Jušta, Beránek

Stadion Nový Bydžov
Beneš - Zmítko, Novák, Štěpán, Daňo, Nedbal, Kulhánek - Eis, Černý, Hlaváček, Hladík, Jebavý, Chára, Šuvara, Kubišta, Divíšek, Hejna, Pilný

Do druhého utkání semifinálové série vstoupili lépe hosté a hned v první minutě zahrozili. Po dvou našich zakázaných uvolnění a vyhraném vhazování hostí nás zachránila tyčka branky. Ve 4. minutě jsme měli první výhodu přesilové hry, tu jsme ke vstřelení úvodní branky nevyužili, ale už jsme se vymanili z úvodního náporu soupeře a dostali se také do tempa. V 9. minutě hosté rychle využili svoji první přesilovku a dostali se do vedení, volný Hlaváček se z mezikruží trefil přesně k tyčce. V následující minutě měli hosté již dvoubrankový náskok, veterán Nedbal byl ponechán bez dozoru najet na kruh pro vhazování a odtud se zpoza obránce trefil opět k tyčce branky. Ve 12. minutě jsme dokázali vstřelit kontaktní branku, po závaru ve třetině se z předbrankového prostoru bekhendem trefil Zahradník. V 16. minutě jsme přišli již o druhého obránce, po Maršovi musel odstoupit i zraněný Hornyš. Utkání také skončilo pro faulujícího Štěpána a nastalou pětiminutovou přesilovou hru jsme využili k obratu ve skóre. Nejdříve se z mezikruží do horního růžku trefil Zahradník, poté Hanouskovu střelu od modré dorazil do prázdné branky Wolf. V závěru třetiny jsme se dopustili krátce po sobě dvou faulů, v přesilovce 4 na 3 hosté opět hrozili, opět nás od pohromy zachránila tyčka.
Ve druhé třetině pokračoval rychlý hokej s řadou šancí na obou stranách. Ve 25. minutě jsme zahrozili při vlastním vyloučení, Zahradníkův pokus vytěsnil Beneš nad branku. Poté se vytasil několika zázračnými zákroky Petrů, když dokázal zneškodnit dvě po sobě jdoucí superšance hostí. Ve 36. minutě jsme dobře forčekovali hostující rozhrávku a následně Zahradník dokončil svůj hattrick, když si bekhendovým blafákem vychutnal Beneše v hostující brance.
V závěrečné třetině jsme viděli o poznání opatrnější hokej kdy byli mírně aktivnější hosté, ale naše pozorná obrana již ve středním pásmu nepouštěla soupeře do velkých šancí. Do těch se hosté dostali až ve druhé polovině třetiny, hlavně v dalších přesilových hrách. V 53. minutě se v početní výhodě tečovaná střela od modré odrazila od brusle Cháry a ta skončila za brankovou čárou. Další oslabení jsme přestáli bez úhony a v samotném závěru se nám naskytla krátká výhoda dvojnásobné přesilové hry. Tu jsme sice nevyužili, ale litovat jsme nemuseli, těsné vítězství jsme proti favoritovy soutěže ubránili a srovnali stav série na 1:1. Pokračujeme dál hned ve středu na ledě soupeře.
Ohlasy trenérů

Martin Klemenc, trenér mužstva:
Důležitá byla první třetina, kdy jsme dokázali otočit stav z 0:2 na 3:2. Ve druhé třetině i přes velké šance na obou stránách se nám podařilo vedení navýšit. Následně jsme se více soustředili na obranu a soupeře již nepustili do žádného velkého tlaku, díky velkému nasazení.

7. 3. 2020 - 12:19
Ročník 2012 - povedený víkend na turnaji v Hronově
Kluci v úvodu svého prvního zápasu dokonale zaskočili favorita (a pozdějšího vítěze) z hradeckého Mountfieldu, když po první třetině šli do trháku 5:1; později se hradečtí probudili a naše šmudlíky, kteří však až do konce srdnatě bojovali, přetlačili 12:8. Potom se pak snažili i v dalších dvou zápasech, s domácím Hronovem a Novým Městem n. Metují, v nichž předvedli řadu pohledných akcí, stejně tak jako náš brankář povedených zákroků, byť výsledkově v obou zápasech mírně podlehli. Své si vynahradili při nájezdech, v nichž ve dvou za tří sérií uspěli. Pěkné druhé místo pak obsadili v závěrečném běhu. Díky všem (dětem i rodičům).
7. 3. 2020 - 12:16
Ročník 2010 - na turnaji v Hronově kluci zářili
Kluci nastoupili v prvním zápase na turnaji v Hronově proti výběru 2 kluků z Náchoda, 2 kluků z Trutnova a 2 kluků z Opočna. I přes urputnou snahu jsme tahali v zápase za kratší konec. Podařilo se nám alespoň vyhrát v dovedností soutěži, v nájezdech. V druhém zápasu jsme hráli proti domácím a podařilo se nám celou dobu zápas kontrolovat. K rozhodujícímu zápasu jsme nastoupili proti Novému Městu. Vedli jsme 3:0, pak přestali hrát a hned to bylo 3:5. V poslední třetině jsme do toho šlapali a konečné skóre 8:5. Kluci si celkově odvážejí vítězství v turnaji, protože opanovali všechny dovednostní disciplíny. Velka gratulace! Dnes jste předvedli vážně týmový výkon.
1. 3. 2020 - 14:44
Úspěšný týden přípravky
Dlouho jsme nepřinesli nové zpravodajství od dětské kategorie. Tak slyšte report z úspěšného víkendu a minulého týdne. Hlavní událostí víkendu byl bezpochyby nedělní zápas našeho A týmu. Gratulujeme klukům k vítězství a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů. Čtvrtfinálová série je 1:1 a vše otevřené. U dětského hokeje kluci nezaháleli. Už v pondělí hrál ročník 2009 dohrávku v Novém Městě n. M.. Kluci poprvé hrali 3x20min čistého času a byl to zápas dost fyzicky náročný. Kluci vše zvládli a po velmi dobrém výkonu si odvezli výhru. V úterý kluci ročníku 2009 měli dohrávku zápasu s Mountfield HK. Hrálo se klasicky 3x15min. Zápas se nám tolik nepovedl a ubojované vítězství o jednu branku neodpovidalo naší předvedené hře. Hrálo se i o víkendu. V sobotu ročník 2011 vyrazil do Hronova a po nadstandardním výkonu veze letos první double výhru ze zápasu s Opočnem a domacim Hronovem. Především s Hronovem byl vidět moc hezký hokej z obou stran. V příspěvku krátké video ze zápasu. V neděli přivítali doma MŽ soupeře z Chrudimi. Zápas se nevyvíjel výsledkové dobře, brzo jsme prohravali 0:1 a ve druhé třetině už 0:2. Klukům se podařilo vzápětí skórovat a výsledek zvrátit na remízu 2:2. Gratulujeme! Příspěvek na FB - včetně videa ze zápasu
1. 3. 2020 - A tým

Vyrovnání semifinálové série zařídil hattrickem Zahradník

26. 2. 2020 - A tým

Úvodní zápas semifinále rozhodl favorit v prostřední části

19. 2. 2020 - A tým

Zasloužené vítězství a postup do semifinále

18. 2. 2020 - Klub

Rozhodnutí STK - kontumace 1. čtvrtfinále