Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
09.02.2020 - A tým

Z opočenského ledu zaslouženě tři body do tabulky

Krajská liga mužů
neděle 9. 2. 2020 od 17:00
3:8

0:2, 3:3, 0:3

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 25. Bureš (Brebera, Veselý), 34. Škrabal (Rail), 38. Bureš (Veselý, Komárek) - 4. Filip (Klemenc, Wolf), 13. Klemenc (Wolf, Filip), 23. Drašnar J. (Drašnar T. Menyhárt), 30. Hornyš (Matouš, Bartoň), 33. Klemenc (Filip), 51. Drašnar T. (Jušta, Hanousek), 52. Drašnar T. (Šeda, Jušta), 54. Wolf

Vyloučení: 3:6 navíc Veselý (OPO) OT, Drašnar T. (TE) OT
Využití: 0:1
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Šmika - Všetečka, Hofman

Střely na branku: 26:47

Diváci: 220 diváků

Sestavy

HC Opočno

Mičian (41. Kolbaba) - Mervart, Škrabal, Burdych, Jakl, Veselý, Žid, Komárek, Franc, Kubíček - Brožek, Srpek, Rejchrt, Šafář, Řehák, Hejduk, Slezák, Brebera, Bureš, Rail

SK Třebechovice pod Orebem
Petrů - Hornyš, Kostka, Souček, Marša, Menyhárt, Hanousek - Matouš, Bartoň, Beránek - Wolf, Filip, Klemenc - Drašnar J., Drašnar T., Šeda - Jušta

Výsledky Opočna z posledních zápasů vzbuzovaly respekt, ale již úvod zápasu předznamenal budoucí vývoj. Po několika závarech v útočném pásmu jsme se ujali vedení ve 4. minutě, dorážkou z brankoviště se prosadil Filip. Poté si oba týmy zahrály přesilové hry, ale bez využití a změny stavu skóre. To se pohnulo ve 13. minutě po přečíslení 2 na 1, Klemenc střílel z první přesně do volného prostoru Mičianovi branky.
Ve druhé třetině se ve 22. minutě dostal kotouč za Mičiana znovu, tentokrát jej ukázkovou placírkou překonal Souček a tak branka nemohla být uznána. Za další minutu již ale o platnosti branky nemohla být pochybnost, z druhé vlny střílel z mezikruží J. Drašnar. Ve 25. minutě se domácímu týmu povedla rychlá akce, po křížném pasu se trefil do přihrávky Bureš a snížil na 1:3. Ve 30. minutě jsme rychle využili přesilovou hru, Hornyš sice svojí první střelou trefil pouze clonícího hráče, ale druhý pokus již byl o poznání úspěšnější. Ve 33. minutě po závaru v útočné třetině jednoduše dorážel Klemenc do prázdné branky. Stav 5:1 ale netrval dlouho, po zamtcích v naší obraně dorážel z brankoviště Škrabal. Ve 36. minutě jsme si sami zkoplikovali situaci dvojím vyloučením a nabídli domácímu týmu takřka minutovou přesilovku 5 na 3. Tuto přesilovku domácí sice využít nedokázali, ale v okamžiku kdy i druhý vyloučený hráč mohl vstoupit na led, tak se trefil přesně k tyčce Bureš. Ve 40. minutě jsme poskytli Opočnu opět dvojnásobnou výhodu přesilové hry, ti ji do konce třetiny využít nedokázali a tak si zbytek přenesli do třetího dějství.
Dvojnásobnou přesilovku domácích jsme v úvodu třetí části ubránili a poté se opět dostali na dostřel domácí branky, kde do závěrečné části nastoupil Kolbaba. Při hře v plném počtu jsme byli lepším týmem a vytvářeli si i nadějné střelecké pozice. Kolbaba odolával až do 51. minuty, kdy jej překonal dorážkou z brankoviště T. Drašnar. V 52. minutě se T. Drašnar prosadil znovu, přečíslení 3 na 1 využil střelou pod horní tyčku. V 54. minutě těžil z aktivního forčekingu Wolf, po chybě soupeře při rozehrávce trefil bekhendem nad vyrážečku Kolbaby. V předposlední minutě měl domácí brankář ještě trochu štěstí, kdy jej po nahození na branku zachránila tyčka.
Ohlasy trenérů

Martin Klemenc, trenér mužstva:
Důležitá byla první třetina, dostali jsme se do vedení a to bylo pro další vývoj rozhodující. Trochu jsme si to zkomplikovali ve druhé části, kdy jsme díky řadě oslabení dovolili domácím snížit. V poslední třetině jsme ještě na začátku přežili dvojnásobné oslabení a pak jsme již utkání kontrolovali.

9. 9. 2020 - 22:13
Změna přípravných utkání A týmu
Z důvodu výskytu Covid-19 v týmu HC Litomyšl a uzavření ZS v Litomyšli došlo k úpravě přípravných utkání A týmu.

V neděli 13.9.2020 od 17:00 sehrajeme v Lomnici utkání s týmem z Krajské ligy Libereckého kraje - HC Lomnice nad Popelkou.
Ve středu 16.9.2020 od 18:00 zůstává v platnosti utkání s HC Jaroměř v Jaroměři.
V neděli 20.9.2020 od 17:00 na domácím ledě přivítáme tradičního soupeře z Krajské ligy Pardubického kraje - HC Choceň.
7. 3. 2020 - 12:19
Ročník 2012 - povedený víkend na turnaji v Hronově
Kluci v úvodu svého prvního zápasu dokonale zaskočili favorita (a pozdějšího vítěze) z hradeckého Mountfieldu, když po první třetině šli do trháku 5:1; později se hradečtí probudili a naše šmudlíky, kteří však až do konce srdnatě bojovali, přetlačili 12:8. Potom se pak snažili i v dalších dvou zápasech, s domácím Hronovem a Novým Městem n. Metují, v nichž předvedli řadu pohledných akcí, stejně tak jako náš brankář povedených zákroků, byť výsledkově v obou zápasech mírně podlehli. Své si vynahradili při nájezdech, v nichž ve dvou za tří sérií uspěli. Pěkné druhé místo pak obsadili v závěrečném běhu. Díky všem (dětem i rodičům).
7. 3. 2020 - 12:16
Ročník 2010 - na turnaji v Hronově kluci zářili
Kluci nastoupili v prvním zápase na turnaji v Hronově proti výběru 2 kluků z Náchoda, 2 kluků z Trutnova a 2 kluků z Opočna. I přes urputnou snahu jsme tahali v zápase za kratší konec. Podařilo se nám alespoň vyhrát v dovedností soutěži, v nájezdech. V druhém zápasu jsme hráli proti domácím a podařilo se nám celou dobu zápas kontrolovat. K rozhodujícímu zápasu jsme nastoupili proti Novému Městu. Vedli jsme 3:0, pak přestali hrát a hned to bylo 3:5. V poslední třetině jsme do toho šlapali a konečné skóre 8:5. Kluci si celkově odvážejí vítězství v turnaji, protože opanovali všechny dovednostní disciplíny. Velka gratulace! Dnes jste předvedli vážně týmový výkon.
30. 8. 2020 - Klub

Aktuální informace A týmu

1. 5. 2020 - Klub

Hodnocení sezony 2019-20

12. 3. 2020 - Klub

Ukončení sezony 2019-20

8. 3. 2020 - A tým

Dobojováno, do finále postupuje Nový Bydžov