Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
12.01.2020 - A tým

Po kolapsu ve třetí třetině z Náchoda bez zisku bodů

Krajská liga mužů
neděle 12. 1. 2020 od 17:00
4:2

0:1, 0:1, 4:0

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 47. Srba (Vaňát), 49. Havrda (Macháň, Chaloupka), 50. Vondřejc (Podzimek, Zeman), 53. Šrenk (Macháň, Havrda) - 13. Drašnar T. (Drašnar J., Šeda), 31. Klemenc (Drašnar T., Wolf)

Vyloučení: 4:4 navíc Havrda (NAC), Petrů (TE) 10 OT
Využití: 1:0
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Pecha - Řezníček, Všetečka

Střely na branku: 31:34

Diváci: 92

Sestavy

HC Náchod

Bláha - Pánek, Plíhal, Jičínský, Srba, Podzimek, Verner, Chaloupka - Vaňát, Šrenk, Škoda, Vondřejc, Řezníček, Haklička, Havrda, Prouza, Macháň, Zeman

SK Třebechovice pod Orebem
Petrů - Hornyš, Kostka, Souček, Marša, Dittrich, Hanousek - Matouš, Zahradník, Beránek - Wolf, Filip, Klemenc - Drašnar J., Drašnar T., Šeda - Kudr, Bartoň, Jušta

V úvodní třetině se hrál poměrně rychlý hokej, s několika náznaky šancí na obou stranách, oba brankáři ale pracovali spolehlivě. V 6. minutě nám domácí nabídli výhodu přesilové hry, tu jsme tradičně nesehráli vůbec dobře. Brankově se tak ujala pouze akce ve 13. minutě, kdy jsme vybojovali kotouč u hrazení a na brankovišti se prosadil svojí dorážkou T. Drašnar.
Do druhé třetiny si domácí tým přenesl zbytek přesilové hry, tu sice nevyužil, ale v první desetiminutovce měl více ze hry a vypracoval si několik nebezpečných příležitostí. Petrů v čele s obranou opět eliminovali všechny pokusy náchodských hráčů. V polovině utkání jsme využili přečíslení ke vstřelení druhé branky, Wolf našel před brankou volného střelce první branky, ten se sice ani nadvakrát prosadit proti Bláhovi nedokázal, dorážející Klemenc měl již ale snadný úkol. Následně jsme úspěšně ubránili další oslabení, podobně si počínali i domácí ve 38. minutě, v největší šanci se Maršova střela od modré otřela o tyčku domácí branky.
Dvoubrankový náskok do třetí třetiny byl slibný, ale bohužel jsme tento stav dlouho neudrželi. Ve 47. minutě jsme propadli ve středním pásmu, domácí se dostali do přečíslení 3 na 1, tuto šanci ještě neproměnili, ale z pokračujícího závaru se trochu překvapivě z levého kruhu trefil Srba. Tato branka polila domácí živou vodou a zatlačili nás do defenzívy. Ve 49. minutě bylo srovnáno když domácí proměnili přísně nařízenou přesilovou hru, z dorážky na brankovišti se prosadil Havrda. A v následující minutě bylo ještě hůře, stav zápasu otočil v domácí prospěch z mezikruží Vondřejc střelou do horního růžku. V 53. minutě bylo dílo zkázy dokonáno, střelu z pravého kruhu Petrů vyrazil tak, že dojíždějící Šrenk dostal bruslí kotouč za brankovou čáru. Zda šlo o úmyslné kopnutí ví jen on sám, rozhodčí jeho pokus uznal a tak není co řešit. V 57. minutě se nám naskytla výhoda dvojnásobné přesilové hry, po odvolání brankáře takřka minutová výhoda 6 na 3, využít jsme ji ale nedokázali.
Ohlasy trenérů

Martin Klemenc, trenér mužstva:
Dvě třetiny jsme dodržovali hru, kterou jsme chtěli praktikovat a byli jsme lepším týmem. Bohužel jsme nedokázali odskočit o více jak dvě branky i když tam šance byly. V závěrečné třetině jsme začali trochu volněji, obdrželi zbytečnou a lacinou branku. Soupeře jsme sami vrátlili do utkání. Pak se do dalšího vývoje ještě vložil hlavní rozhodčí svými vymyšlenými a nepřesnými výroky a obrat byl dokonán. Minule jsem rozhodčí chválil, bohužel tentokrát to bylo úplně odlišné rozhodování.

7. 3. 2020 - 12:19
Ročník 2012 - povedený víkend na turnaji v Hronově
Kluci v úvodu svého prvního zápasu dokonale zaskočili favorita (a pozdějšího vítěze) z hradeckého Mountfieldu, když po první třetině šli do trháku 5:1; později se hradečtí probudili a naše šmudlíky, kteří však až do konce srdnatě bojovali, přetlačili 12:8. Potom se pak snažili i v dalších dvou zápasech, s domácím Hronovem a Novým Městem n. Metují, v nichž předvedli řadu pohledných akcí, stejně tak jako náš brankář povedených zákroků, byť výsledkově v obou zápasech mírně podlehli. Své si vynahradili při nájezdech, v nichž ve dvou za tří sérií uspěli. Pěkné druhé místo pak obsadili v závěrečném běhu. Díky všem (dětem i rodičům).
7. 3. 2020 - 12:16
Ročník 2010 - na turnaji v Hronově kluci zářili
Kluci nastoupili v prvním zápase na turnaji v Hronově proti výběru 2 kluků z Náchoda, 2 kluků z Trutnova a 2 kluků z Opočna. I přes urputnou snahu jsme tahali v zápase za kratší konec. Podařilo se nám alespoň vyhrát v dovedností soutěži, v nájezdech. V druhém zápasu jsme hráli proti domácím a podařilo se nám celou dobu zápas kontrolovat. K rozhodujícímu zápasu jsme nastoupili proti Novému Městu. Vedli jsme 3:0, pak přestali hrát a hned to bylo 3:5. V poslední třetině jsme do toho šlapali a konečné skóre 8:5. Kluci si celkově odvážejí vítězství v turnaji, protože opanovali všechny dovednostní disciplíny. Velka gratulace! Dnes jste předvedli vážně týmový výkon.
1. 3. 2020 - 14:44
Úspěšný týden přípravky
Dlouho jsme nepřinesli nové zpravodajství od dětské kategorie. Tak slyšte report z úspěšného víkendu a minulého týdne. Hlavní událostí víkendu byl bezpochyby nedělní zápas našeho A týmu. Gratulujeme klukům k vítězství a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů. Čtvrtfinálová série je 1:1 a vše otevřené. U dětského hokeje kluci nezaháleli. Už v pondělí hrál ročník 2009 dohrávku v Novém Městě n. M.. Kluci poprvé hrali 3x20min čistého času a byl to zápas dost fyzicky náročný. Kluci vše zvládli a po velmi dobrém výkonu si odvezli výhru. V úterý kluci ročníku 2009 měli dohrávku zápasu s Mountfield HK. Hrálo se klasicky 3x15min. Zápas se nám tolik nepovedl a ubojované vítězství o jednu branku neodpovidalo naší předvedené hře. Hrálo se i o víkendu. V sobotu ročník 2011 vyrazil do Hronova a po nadstandardním výkonu veze letos první double výhru ze zápasu s Opočnem a domacim Hronovem. Především s Hronovem byl vidět moc hezký hokej z obou stran. V příspěvku krátké video ze zápasu. V neděli přivítali doma MŽ soupeře z Chrudimi. Zápas se nevyvíjel výsledkové dobře, brzo jsme prohravali 0:1 a ve druhé třetině už 0:2. Klukům se podařilo vzápětí skórovat a výsledek zvrátit na remízu 2:2. Gratulujeme! Příspěvek na FB - včetně videa ze zápasu
1. 3. 2020 - A tým

Vyrovnání semifinálové série zařídil hattrickem Zahradník

26. 2. 2020 - A tým

Úvodní zápas semifinále rozhodl favorit v prostřední části

19. 2. 2020 - A tým

Zasloužené vítězství a postup do semifinále

18. 2. 2020 - Klub

Rozhodnutí STK - kontumace 1. čtvrtfinále