Přesilovky: 1:3

Pokštefl J., Kouba Š., Špička J., Studnička P., Vaniš P., Lochman J., Erban Z., Tuček J., Vik J., Lochman A., Beránek M., Pelcl K., Pátek Š., Kouba A., Merka D., Vaniš P.

HC Wikov Hronov
Mahdal, Exner D. - Fišer, Daňo, Glos, Rojšl, Vítek, Podzimek, Knížek, Pahulák, Jurča, Teuner, Dudadík, Exner J., Luštinec, Mlateček, Ansorge
V tomto zápase jsme na našem ledě přivítali suveréna této soutěže Hronov. Ale rozhodně jsme nechtěli tento zápas odevzdat, ale naopak to soupeři co nejvíce znepříjemnit. Úvod do utkání jsme měli výborný, když ve 45. vtěřině Erban poslal náš tým do vedení 1:0. Soupeř se rozjížděl velmi pomalu, ale i tak dokázal v první třetině vstřelit pět branek, navíc my jsme spoustu gólových příležitostí neproměnili, a tak byl stav po první dvacetiminutovce 1:5. V druhé třetině pokračovalo naše zodpovědné bránění a když za stavu 1:7 se uvolnil Beránek, to běžela 48. minuta, bylo po dvou třetinách skóre 2:7. Ve třetí části jsme dokázali zásluhou Lochmana J. a Vika snížit na 4:8, ale soupeř si vzal poslední slovo a dvěma brankami ukončil zápas na konečných 4:10. I přes velký rozdíl v kvalitě soupeřů jsme odehráli důstojné utkání a i z ohlasu diváků po zápase bylo slyšet, že jsme hráli všichni na 100%