2:5

Vyloučení:3:9

Novotný J., Pokštefl J., Tomášek F., Černý J., Špička J., Janský L., Lochman A., Smutný L., Vik J., Vaniš P., Knížek T., Pátek Š., Pelcl K., Merka D.

Střely: 52:25 Diváci:70

V předposledním domácím zápase jsme na našem ledě přivítali Čestice. Od úvodních minut jsme soupeře zamkli v jejich útočné třetině a snažili se vstřelit co nejvíce branek. Když ve 13. minutě vstřelil první branku Smutný a v 25. minutě Janský, zdálo se že bychom po čtyřech neúspěšných zápasech mohli opět naplno bodovat. Do konce druhé třetiny jsme neproměnili řadu více než 100% šancí a hosté dokázali srovnat na 2:2. Nicméně jsme nepanikařili a věděli, že musíme dále hrát tak jako doposud. Ovšem ve třetí třetině pokračovalo neúspěšné dobývání hostující branky a Čestice celkem třikrát udeřili a stanovili výsledek na 2:5. V tomto zápase jsme nebyli rozhodně horším týmem, ale neproměňování šancí nás stálo vítězství. Hostům zachytal skvěle brankář a my jsme nebyli schopni na něj najít recept.