Vyloučení:5:6(navíc Pekárek (JRB) 5 min. + OK)
Přesilovky: 0:1

Kouba Š., Novotný J., Tomášek F., Špička J., Libřický Z., Šoula M., Janský L., Vik J., Vaniš P., Erban Z., Lochman A., Kouba A., Knížek T., Merka D., Pelcl K., Pátek Š.
Střely: 37:28 Diváci: 80

V tomto zápase jsme chtěli zlomit prokletí třech proher v řadě a k tomu nahrával fakt, že Jaroměř B jsme dokázali v sezoně čtyřikrát porazit. Ovšem soupeř byl proti a od začátku utkání nám ukazoval, že by tři body chtěl nechat v Jaroměři. V 8. minutě jsme šli do vedení zásluhou Erbana. Soupeř srovnal v 10. minutě. Stav po první třetině byl 1:1. Ve druhé třetině soupeř nebyl rozhodně lepší, ale velmi produktivní, dokázal vstřelit dvě branky. My jsme spoustu šancí neproměnili a navíc ani neproměnili řadu přesilových her, z nichž jedna trvala dokonce pět minut. Po dvou třetinách byl stav 3:1. Do třetí třetiny jsme vstoupili s odhodláním ještě zápas zdramatizovat. Opět jsme, ale naráželi na naší neschopnost nějakou šanci proměnit, navíc soupeř ještě dvakrát udeřil, a tak jsme zápas prohráli 5:1. Nutno si přiznat, že soupeř v průběhu zápasu hrál velmi aktivně a znovu se projevuje naše netrénování. Nedokážeme v klidu zakládat útoky, při přesilových hrách málo střílíme a když už se do šancí dostaneme, tak neproměňujeme. Nezbývá než věřit, že v posledních třech zápasech zabereme a dokážeme ještě nějaké body uhrát.