Vyloučení:8:6(navíc Špička 10 min. OT)
Přesilovky: 0:2

Novotný J., Špička J., Janský L., Libřický Z., Šoula M., Vik J., Vaniš P., Erban Z., Lochman A., Kouba A., Merka D., Vaniš P., Pelcl K.
Střely: 40:26 Diváci: 200

V nedělním zápase jsme zajížděli na led Lanškrouna. Již před odjezdem jsme museli řešit problém s autobusem, ovšem v našem týmu máme Jardu Špičku, který pomohl řidičovi autobus opravit, a tak jsme, sice se zpožděním, ale vyrazili. V samotném utkání se příliš nedařilo. Jelikož jsme nestihli rozbruslení, tak než jsme se stačili rozkoukat, prohrávali jsme 3:0. Do konce první třetiny nám soupeř přidal ještě jednu branku a bylo to tedy 4:0. Do druhého dějiství už jsme nastoupili v lepším rozpoložení a hru soupeře vyrovnali. Dokázali jsme se prosazovat a soupeře dostat pod tlak, ale branku to přineslo. Za stavu 5:0 se nakonec prosadil Erban a i přes několik dalších slibných příležitostí jsme více v druhé třetině nedovedli. Do třetí části jsme nastoupili na dvě pětky a chtěli zkusit s utkáním ještě něco udělat. Nejprve se prosadil znovu Erban po nahrávce od špičky, ale postupem času nám ubývali síly a výborně bruslící soupeř nám v závěru utkání ještě vstřelil tři branky. Utkání nakonec skončilo 8:2 a bylo to naše třeti prohra v řadě. Nezbývá než věřit, že se k nám vrátí vítězná vlna, ale půjde to dost těžko, když se na tréninku sejdeme v sedmi lidech.