7:4

Vyloučení:3:5(navíc Kubálek (TRE) 5+TH, Kačerovský (LAN) 5+OK, Poles (LAN) 10 OT)

Novotný J., Špička J., Kubálek J., Libřický Z., Černý J., Janský L., Erban Z., Vaniš P., Kupka P., Lochman A., Kouba A., Lochman J., Merka D., Pelcl K., Pátek Š.
Střely: 40:31 Diváci: 112

V nedělním utkání v Lanškrouně jsme byli posíleni dvěma vítězstvími v řadě. Ovšem na ledě soupeře, který potřeboval již nutně vyhrát jsme nezačali vůbec dobře. Již v 7. minutě jsme prohrávali 2:0 a teprve po této době jsme hru vyrovnali. První třetina již ale žádný gól nepřinesla, a tak jsme museli dohánět dvougólové manko. Ovšem soupeř se do nás zakousl a ve 30. minutě jsme inkasovali potřetí. Hned za minutu jsme snížili díky Erbanovi na 3:1. Ve 32. minutě nám soupeř odskočil opět o tři branky. V 38. minutě našel krásnou přihrávkou Vaniš opět Erbana a ten snížil na 4:2. Takový stav byl i po dvou třetinách. Do třetího dějiství jsme nastoupili odhodláni ještě utkání zdramatizovat. Ve 43. minutě se nám díky Vanišovi podařilo soupeře dotáhnout na rozdíl jediného gólu. Jenže mezi 46. a 50. minutou nám soupeř znovu odskočil o tři branky na 6:3. V 57. minutě ještě předvedli pěknou kombinace Vaniš s Erbanem a první jmenovaný snížil na 6:4. V závěru nás soupeř už k ničemu nepustil a navíc přidal ještě jeden gól. Prohráli jsem tedy 7:4. Třetí vítězství v řadě jsme nepřidali a díky velkým chybám a nepříliš přesvědčivému výkonu všech hráčů se z dlouhé cesty z Lanškrouna vrátili bez bodu. <><>