Na závěr úvodní části soutěže debakl s Jaroměří

středa 24. 11. 2021 od 18:00
0:7

0:1, 0:1, 0:5

Branky a nahrávky: 14. Holub, 24. Krause (Souček st.), 41. Záliš (Bujňák), 46. Souček st. (Bujňák, Krause), 50. Mertlík (Kačerovský, Háze), 52. Záliš (Kotrč, Mišinec), 57. Holub (Záliš)

Vyloučení: 5:4
Využití: 0:3

Rozhodčí: Machač - Bednář, Kynčl

Střely na branku: 27:35

Diváci: 85

Petrů - Kostka, Hanousek, Plíhal, Mlateček, Dittrich - Vik, Drašnar T., Jušta - Javůrek, Matouš, Šeda - Menyhárt, Drašnar J., Podzimek

HC Jaroměř
Prokš – Souček st., Kotrč, Mišinec, Bujňák, Voňka – Vejman, Kačerovský, Háze, Záliš, Krause, Mertlík, Tomášek, Holub, Souček ml.

Až do 14. minuty jsme hosty víceméně do ničeho nepustili a hrálo se převážně před brankou Prokše, ale ke vstřelení branky nám nepomohly ani dvě po sobě jdoucí přesilové hry. Hosté se ujali vedení po naší hrubé chybě před brankou, když nabídku využil dotírající Holub. Od té doby se na naše hole přilepila nervozita, kotouče odskakovaly a nedokázali jsme si vytvořit kloudnou akci.
Druhá třetina moc krásy nepobrala. Hra od obou týmů byla neurovnaná, výrazných střeleckých příležitostí bylo pramálo. O jediný úspěch se postaral před brankou nepokrytý Krause, v naší největší šanci se v oslabení zjevil T. Drašnar, ale jeho pokus hostující brankář zlikvidoval.
Třetí třetina začala proměněnou přesilovkou hostí a tím se nám hra úplně rozpadla a hosté na ledě dominovali ve všech směrech. Další dvě využité přesilovky znamenaly vedení hostí již 0:5. V závěrečné desetiminutovce hosté přidali ještě další dvě branky a zcela zaslouženě utkání ovládli.

Tímto zápasem jsme ukončili základní část soutěže, další účastníky čeká v neděli poslední kolo, my z důvodu lichého počtu účastníků máme odehráno. Nic to ale nezmění na našem umístění na 6. místě hradecké skupiny. Po týdenní pauze nás čekají zápasy v B skupině nadstavby, kde se utkáme dvoukolově s dvěmi hradeckými týmy na 5. a 7. místě a také se potkáme s týmy na 5.-8. místě tabulky v Pardubickém kraji.

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
Stejné chyby jako v předešlém zápase nás stály zápas. Nehráli jsme jako tým, kluci si vzájemně nepomáhali a Jaroměř vyhrála naprosto zaslouženě. Dnes se na zápase nedá najít nic pozitivního. Asi budeme muset zapracovat taky na fyzičce, za poslední dva zápasy máme třetí třetiny 0:9.