Na závěr přípravy vítězný zápas v Opočně

Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje
středa 28. 9. 2022 od 17:00
0:5

0:2, 0:0, 0:3

Branky a nahrávky: 3. Javůrek (Drašnar J.), 10. Drašnar T. (Jušta, Wolf), 45. Netušil (Zahradník), 47. Drašnar T. (Wolf), 60. Netušil (Šeda, Kellner)

Vyloučení: 4:9
Využití: 0:1

Rozhodčí: Figer - Paštika, Petr

Střely na branku: 27:54

HC Opočno

Kulich - Veselý E., Kopecký, Janda, Stehno, Brebera, Kubíček, Koudelka, Mlateček, Martinec, Dudadík, Škrabal, Čapek, Veselý M.

Petrů - Hanousek, Kostka, Kellner, Plíhal, Dittrich, Souček - Wolf, Drašnar T., Jušta - Netušil, Zahradník, Šeda - Menyhárt, Drašnar J., Javůrek

V závěrečném přípravném zápase jsme již od samotného úvodu měli herní a střeleckou převahu. Že byl po dvou třetinách stav pouze 0:2 může domácí tým děkovat výkonu svého brankáře a naší žalostné produktivitě. Velkou řadu brankových příležitostí jsme nedokázali proměnit, to by se nám mohlo v mistrovských zápasech vymstít. Závěrečná třetina byla lehce ovlivněna našimi vyloučeními, Petrů si ale s domácími střelami dokázal poradit a na závěr přípravného období si připsal čisté konto.

Jaroslav Kudrna, trenér mužstva:
Za výhru jsme samozřejmě rádi, myslím že naše výkony v přípravě měli vzestupnou tendenci a dnešní výkon se dá hodnotit jako dobrý. Jen se ještě potýkáme s koncovkou, dnes jsme měli vstřelit podstatně více branek. Klukům mimo té koncovky nelze moc vytknout, bylo tam nasazení, bruslení, dodržování taktických pokynů a i výkon brankáře měl patřičné parametry. Snad si zvedl sebevědomí, které si přenese i do mistrovských utkání.