Ani napodruhé to na hronovském ledě nevyšlo

neděle 29. 9. 2019 od 17:00
8:5

3:1, 2:2, 3:2

Branky a nahrávky: 10. Mach (Matouš), 11. Hylena, 17. Hylena (Maršík), 29. Matouš (Exner, Mach), 31. Matouš (Petr), 41. Hylena (Maršík), 45. Petr, 55. Matouš - 17. Bartoň M. (Kostka V.) 28. Souček D. (Šeda V.) 29. Beránek M. (Menyhárt O.) 49. Jušta J. (Bureš D.) 51. Drašnar J. (Jušta J.)

Rozhodčí: Petr - Ivančic, Řezníček

Vyloučení: 3:3 navíc Kostka (TE) 5+OK Využití: 0:0 Oslabení: 2:0

Střely na branku: Diváci: 110

HC Wikov Hronov

Ševců - Kellner, Junek, Hylena, Glos, Matouš, Petr, Maršík, Mach, Perutek, Exner

Petrů T., Lochman P., Souček D., Kostka V., Hornyš P., Dittrich M., Hanousek K., Drašnar J., Beránek M., Bartoň M., Šeda V., Bureš D., Menyhárt O., Klemenc D., Jušta J., Drašnar T., Kudr J.
Domácí, hrající pouze v 10-ti hráčích, byli po celý zápas důraznější v předbrankovém prostoru na obou stranách hřiště a dokázali využívat naše hrubé chyby. Po vyrovnání na 3:3 jsme rychle inkasovali dvě slepené branky, opět po chybách před vlastní brankou a protože jsme nezvládli ani vstup do třetí třetiny, tak se zcela zaslouženě mohl po závěrečném hvizdu radovat domácí tým z výhry a celkově prvního místa v přípravném turnaji.

Opět prohra v Hronově, pohár získal domácí tým

Ve středu musíme podat výrazně lepší a zodpovědnější výkon, půjde již o mistrovské body. V prvním kole KLM přivítáme tým Nového Města n.M.