Vyloučení:4:5(navíc Vaniš D. (TE) 10 min. OT)

Janský J., Lochman A., Vaniš D., Sajdl R., Studnička P., Merka D., Vaniš P., Svoboda M., Kopecký L., Hašek D., Kopecký T., Kučera T., Voda T., Kubec V.
Střelba: 50:23 Diváci: 40

Aleš Kouba, asistent trenéra:
V dnešním zápase jsme nezačali vůbec dobře a od začátku jsme se dostali pod tlak. Ovšem v 9. minutě jsme se prosadili hned z první střely, kdy po individuální akci zakončil přesně Merka. Od té chvíle se hra vyrovnala. Soupeři se podařilo vyrovnat v polovině druhé části, ale vedení na naší stranu strhl ve 37. minutě Svoboda po překrásné přihrávce od Lochmana. Ihned v dalším střídání začala naše pověstná dvouminutovka, kdy jsme obdrželi tři branky. Po druhé třetině tedy na světelné tabuli svítilo skóre 4:2. Ve třetí části soupeř nepřipustil žádnou komplikaci a vcelku pohodlně kontroloval zápas. Navíc v 52. minutě přidal další branku a stanovil konečný výsledek 5:2. V dnešním utkání se opět potvrdilo, že pokud nebudeme makat celých 60 minut a plně se soustředit na hru, budeme jen těžko získávat body.