Vyloučení:6:1(navíc Dostál (TE) 10 OT)

Janský J., Vaniš D., Lochman A., Merka D., Vaniš P., Pelcl K., Sajdl R., Studnička P., Kopecký L., Hašek D., Kopecký T., Dostál J., Kubec V., Kučera T.
Střelba: 46:43

Aleš Kouba, asistent trenéra:
Do utkání jsme nastoupili velmi dobře a během prvních deseti minut jsme dokázali soupeři, díky brankám důrazného Kopeckého L. a individuální akci Lochmana, odskočit o dvě branky. Poté jsme přestali bruslit a soupeř nás často zatlačil do vlastní třetiny. Jen díky skvělému výkonu našeho brankáře a využité přesilovky v závěru druhé třetiny, kterou proměnil po skvělé souhře celé pětice Kopecký T., vedli 3:0. V třetí části svítil na časomíře čas 41:11 a stav zápasu byl 3:2. Naději na zisk tří bodů nám v 45. minutě vrátil Dostál, ovšem hned v dalším střídání jsme obdrželi branku a v 51. minutě srovnal Postolka na 4:4, byl to je ho čtvrtý gól v zápase. Do konce zápasu jsme už dokázali se soupeřem srovnat krok, a tak rozhodla o vítězi zápasu loterie samostatných nájezdů. Za nás proměnil Lochman a svůj skvělý výkon korunoval brankář Janský, který ze tří nájezdů ani jednou neinkasoval. Jsme rádi, že odvážíme ze soupeřova ledu dva body, nicméně do příštích zápasů musíme zlepšit především obrannou činnost celého týmu, abychom takovéto náskoky, které si vytvoříme, udrželi až do závěrečného hvizdu.