čtvrtek 30. 12. 2010 od
7:0

Vyloučení:0:0

Petrů T., Jeřábek J., Janský L., Pázler M., Černý J., Denemarek L., Bury K., Beránek M., Dvořák P., Vlkanova A., Janeček A., Hodač P., Bartoš P.

No konečně.Poslední zápas roku 2010 jsme odehráli ve vysoké pohodě a s nasazením.Již od počátku utkání jsme soupeře jasně přehrávali a vytvářeli si tak moho gólových šancí.Bohužel zůstalo jen u šancí, jelikož jsme po dvou třetinách vyhrávali toliko 2:0.Opravdové radosti ze hry, jsme se dočkali ve třetí třetině, kdy po vydařených akcí padlo do soupeřovy sítě pět branek. Výsledek odpovídá hernímu projevu našeho mužstva. Věřím, že i s takovým nasazením a chutí do hry naši borci vlétnou do play-of.Všem hráčum , rodičům a fanouškům třebechovického hokeje přejem mnoho zdraví a štěstí do Nového roku.