sobota 27. 11. 2010 od
2:3

Vyloučení:0:0

Jeřábek J., Hodač P., Denemarek L., Bury K., Beránek M., Adámek J., Pázler M., Bartoš P., Vlkanova A., Janeček A., Pavlíček T.
K tradičnímu soupeři jsme zajížděli v očekávání.Již od počátku utkání jsme měli mírnou převahu.I když šancí a chyb bylo na obou stranách mnoho ,přesto skončila první třetina 0:0.Do druhé třetiny dostali borci jednoznačný úkol ,vstřelit konečně branku.Toto se povedlo hned vpočátku druhé třetiny ,když jsme dvěma rychlými góly ujali vedení.Do třetí části hry jsme vstupovali za výsledku 2:1 s jasným cílem toto utkání vyhrát.V cestě za vítězstvím nám však stál výborný domácí brankář.Když potom v polovině třetí třetiny srovnali domácí hráči výsledek na 2:2 , trochu v nás zamrazilo, ale naše touha po vítěžství a tlak na soupeře nepolevoval.Z toho jsme vytěžili v 53min.kdy jsme vstřelili vítězný gól.Toto vítězství patří k těm cennějším.