8:1

Vyloučení:0:0

Jeřábek J., Gregor L., Pázler M., Hodač P., Janský L., Bury K., Dvořák P., Beránek M., Pavlíček T., Janeček A., Bartoš P., Denemarek L., Vlkanova A.

Jan Černý¨
K domácímu zápasu s borci z Opočna jsme se snažili přistoupit zodpovědně a připsat si další body na své konto. Od prvních minut jsme si vynutili mírnou převahu.Bohužel po schrumáži před naší brankou ,asi v polovině první třetiny jsme dovolili soupeři vstřelit první branku a ujat se vedení 1:0.Již po dvou minutách hry jsem dokázali využít stejné schrumáže ,tentokrát před soupeřovou brankou a srovnali skóre na 1:1.Do konce třetiny jsme ještě přidali dvě branky a šli spokojeni do kabiny.Ve druhé třetině jsme po pěkné akci hned v úvodu vstřelili další gól a po celou dobu jsme měli mírnou převahu, kterou jsme korunovali dvěmi brankami.Ve třetí třetině jsme již v klidu dohrávali utkání a po navýšení skóre o další dva góly ,utkání dotáhli do vítězného konce.