pátek 5. 11. 2010 od
4:3

Vyloučení:0:0

Jeřábek J., Gregor L., Pázler M., Hodač P., Denemarek L., Bury K., Dvořák P., Beránek M., Pavlíček T., Janeček A., Bartoš P., Vlkanova A.
Po poněkud ospalém začátku, jsme se ujali vedení 1:0. Celá první třetina byla pro naše barvy uspěšná, v závěru jsme ještě dokázali soupeři přidělit gól do šatny. V polovině druhé třetiny jsme vsítili třetí gól, soupeře jsme donutili nechat téměř polovinu týmu sedět.To se mu vyplatilo , protože téměř po minutě hry snižil na 1:3.O další minutu později třebechovický hráč nepřidal další gól po samostatném nájezdu a naše rozhozená psychika pomohla soupeři vstřelit dva rychlé góly a vyrovnat stav na 3:3.Třetí třetina byla pro naše barvy osudová, protože místo rychlého nástupu a důrazu ,jsme v tempu naopak polevili a soupeř nás dost často dostával pod tlak, který vyústil v polovině třetí třetiny ke vstřelení vítežného gólu.V závěru třetiny jsme ještě měli několik možností výsledek srovnat, ale naše snaha ztroskotala na dobře bruslícíh soupeřových hráčích.