sobota 30. 10. 2010 od
8:2

Vyloučení:0:0

Jeřábek J., Petrů T., Gregor L., Janský L., Pázler M., Denemarek L., Bartoš P., Beránek M., Dvořák P., Pavlíček T., Hodač P., Janeček A.
V oslabení o dva klíčové hráče jsme přijeli na led soupeře v naději, že toto utkání bude jiné než včerejší a pro nás vítězné.Začátek utkání se nám vydařil , šance byly na obou stranách až do 10min. první třetiny, kdy jsme inkasovali první gól.Hra se přesunula spíše před naší branku, kterou soupeř dobýval.V závěru první třetiny jsme ještě inkasovali druhý gól.O přestávce jsem měl obavu o dnešní výsledek.Má obava se naplnila ve druhé třetině, kterou jsem nazval třetinou hrůzy.Třetí třenina se již zpovinnosti dohrávala a soupeř již nejevil takové úsilí. Toho jsme využili již ve čtvrté minutě a vstřelili po pěkné akci svůj první gól.V desáte minutě se nám podařilo vstřelit druhý gól , ale to již bylo z naší strany vše.Soupeř ještě upravil na konci utkání výsledek na 8:2. Jan Černý