pátek 29. 10. 2010 od
3:5

Vyloučení:0:0

Jeřábek J., Petrů T., Gregor L., Pázler M., Hodač P., Denemarek L., Janský L., Bury K., Beránek M., Dvořák P., Pavlíček T., Janeček A., Bartoš P.

K zápasu s HC Metuje jsme nastupovali v očekávání pěkného hokeje a věřili ve vítězství.Hned v úvodu utkání jsme vstřeli rychlý gól a v sedmé minutě jsme vedli již dva nula.Hra byla na obou stanách vyrovnaná, ale těžili jsme my.V deváte minutě jsme inkasovali zbytečný gól, téměř z půlky hřiště, nicméně jsme první třetinu vyhráli 3:1.V polovině utkání padla do naší svatyně druhá branka soupeře ,na kterou jsme i po několika šancích nedokázali odpovědět.Do třetí třetiny domácí tým nastupoval buď značně unaven, nebo nekoncentrován a svým špatným přístupem dovolil soupeři již ve třetí minutě vyrovnat na 3:3.Zlom v utnání nastal v čase 48:03, kdy domácí hráč neproměnil samostatný nájezd , který ho rozložil natolik, že již po deseti vteřinách hry si sám svým chováním řekl u rozhodčího snad o všechny tresty, které může rozhodčí udělit a tím narušil výkon celého mužstva, který již nezvládl zbytek utkání.Soupeř využil nekoncetrovanosti týmu a závěr utkání byl již v jeho režii. Jan Černý