pátek 22. 10. 2010 od
5:3

Vyloučení:0:0

Petrů T., Jeřábek J., Gregor L., Pázler M., Černý J., Denemarek L., Bury K., Beránek M., Dvořák P., Pavlíček T., Janeček A., Bartoš P.

První představení před domácími fanoušky si tým plánoval poněkud jinak. Místo toho, abychom soupeři hned na počátku utkání ukázaly naši sílu, částečně vlastními chybami a nedostačtečnou koncentrací jsme první třetinu prohráli 1:2.Druhá třetina již přinesla několik pěkných akcí, kde jsme soupeře přehrávali a stav po druhé třetině otočili na 3:2.Třetí třetina se již hrála v naší režii, avšak se nám nepodařilo vstřelit branku, naopak jsme soupeři dovolili v 50 min. vyrovnat.Již v 54 min. jsme strhli vítězství na svoji stranu , které jsme stvrdili ještě gólem do brázné branky, když soupeř odvolal brankaře. Jan Černý