sobota 16. 1. 2010 od
1:9

Vyloučení:0:0

Novotný J., Horák M., Špička J., Luštinec O., Černý J., Hidvéghy M., Anděl T., Tuček J., Surý J., Mlateček P., Antalík M., Tomala P., Hruška J.

V dalším již 15.kole krajské ligy se domácí Třebechovice utkali s hostující Jaroměří. Domácím chyběli 4 hráči základní sestavy, přesto se však po třech vítězství očekával další vyrovnaný zápas. Jenže od začátku bylo vše jinak . Hosté se na domácí vrhli s velkou vervou a od začátku bylo jasné, že chtějí bodovat. První branku vstřelili již v čase 3:33, kdy Jaroměřští využili přesilovou hru. Další branku přidali hned vzápětí, když domácí brankář pustil za svá záda nahození spoza modré čáry. V dalším průběhu první třetiny hosté neustále přehrávali domácí, jenže se jim do první přestávky skórovat již nepovedlo. Ve druhé třetině byla katastrofální hra potrestána dalšími čtyřmi brankami v časech 23:35, 24:53, 27:14 a 31:48. Tyto branky se postarali o velký debakl domácích. Ve třetí třetině hosté zvyšovali již na 7:0 a bylo ještě hůře. Michal Antalík sice po přihrávce Jaroslava Špičky nahozením spoza modré zaskočil brankáře hostí, ale hosté přidali ještě další dvě branky a konečný stav 1:9 je obrovským zklamáním a ostudou domácích hráčů, kteří oslabeni o 3 klíčové obránce totálně nezvládli zápas.