sobota 2. 1. 2010 od
5:4

Vyloučení:0:0

Novotný J., Horák M., Špička J., Fišer J., Šoula M., Libřický Z., Anděl T., Tuček J., Surý J., Dočkal M., Antalík M., Tomala P.

Po skvělém vítězství 6:5 v Novém Městě hostili Třebechovičtí ve 13. kole Hronov. Očekával se vyrovnaný zápas a pěkný hokej. První třetinu však domácí zahájili velice špatně. Hra se domácím vůbec nedařila, ale pár dobrých příležitostí si Třebechovice dokázali vytvořit, jenže je nedokázali využít, a tak přišel trest. Třebechovičtí inkasovali dvě branky v rychlém sledu po velkých chybách. Nejprve v čase 16:30 hosté otevřeli skóre utkání a v čase 17:59 zvýšili již na 2:0 . Po první přestávce chtěli domácí jistě tento stav změnit. To se jim však nepovedlo a v čase 22:32 inkasovali branku na 3:0. Důležité bylo, že se domácí nesesypali a v čase 28:02 si sjel Jarda Špička z modré čáry na vrchol kruhu a po přihrávce Michala Antalíka prostřelil hostujícího brankáře. V čase 31:01 snížili domácí na rozdíl jediné branky. Patrik Tomala našel překrásnou nahrávkou před brankou volného Martina Dočkala, který upravil skóre na 2:3. Domácí se hnali za vyrovnáním jenže do konce třetiny již branka nepadla. Jenže po 43 vteřinách třetí třetiny se povedlo Jiřímu Tučkovi po nahrávce Honzy Surého vyrovnat na 3:3 a domácí byli v euforii. Dostávali se do tlaku a chtěli rozhodnout utkání ve svůj prospěch, jenže hosté šli v čase 46:07 opět do vedení. Ani tato branka domácí nezlomila a tentokrát Martin Dočkal přihrál Patriku Tomalovi na vyrovnávací branku na 4:4. Domácí se snažili opět dostat do vedení, ale Hronov bojoval o výsledek. Do konce normální hrací doby již branka nepadla, a tak muselo rozhodnout prodloužení. V něm se radovali z vítězství domácí, když po skrumáži před brankou si volného puku všiml Zdeněk Libřický a rozhodl toto utkání brankou na 5:4.