7:0

Vyloučení:0:0
Přesilovky: 0:0

Novotný J., Horák M., Anděl T., Tuček J., Surý J., Antalík M., Mlateček P., Tomala P., Luštinec O., Libřický Z., Špička J., Fišer J.
K dalšímu utkání krajské ligy juniorů zajížděli Třebechovičtí junioři s pouhými 10ti hráči na otevřený stadion do Jičína. Domácí nastoupili s 18ti hráči do zápasu očekávaným tlakem. Třebechovičtí však poctivě bránili ,a tak Jičín v první třetině nemohl dlouhou dobu vstřelit úvodní branku. To se jim povedlo až v 16. minutě, kdy domací otevřeli tečovanou střelou skóre. Za nedlouho Jičín využil přesilovku a stav utkání byl 2:0 po první třetině. Ve druhé třetině pokračoval tlak domácí avšak Třebechovice hrozili z nebezpečných brejků. Hra se začala mírně vyrovnávat, jenže hosté své šance nevyužili, a tak Jičín nekompromisně trestal, v podobě dvou branek. Stav po dvou třetinách byl tedy 4:0. Ve třetí třetině Třebechovičtí otevřeli hru. Celkově se hrál pěkný hokej s tím, že Jičín byl o něco hokejovější, ale především dokázali proměnit své šance a přidali další 3 branky. Konečný stav tedy 7:0. Domácí vyhráli zaslouženě, ale Třebechovičtí podali v pouchých 10ti hráčích statečný a bojovný výkon, který ovšem nedokázali potvrdit vstřelenými góly, které by vylepšili konečný výsledek. --------------------------------------------------------------------------------