Lochman P., Petrů P., Kostka V., Mareček P., Lochman J., Řezníček J., Luštinec P., Polák J., Rejzek D., Dostálek O., Hloušek M., Hofman M., Vinopal C., Christ M., Branda V., Smutný L., Stříteský M.

Branky a nahr.SK Třebechovice:20,47 Rejzek, 21,12 Lochman J.(Hloušek,Vinopal)
46,13 Hloušek(Hofman,Vinopal), 46,57 Mareček(Polák), 49,08 Dostálek, 49,25 Hloušek
54,26 Vinopal(Hloušek,Podzimek), 59,49 Polák.
Branky a nahr. HC Opočno:32,04 Přibyl(Škrabal), 33,09 Černík(Židík), 40,28 Felcman
Vyloučení: 6:6 Využití 0:1 Oslabení:0:0 Střely:48:26 Poč.diváků:253
Rozhodčí: Padevět – Starý, Rosypal
Sestava SK Třebechovice:Lochman (od 42.min Petrů) – Kostka, Mareček,
Lochman,Řezníček,Luštinec-Polák,Rejzek.Dostálek,Hloušek,Hofman Vinopal,Christ,Branda,Smutný,Stříteský. Slovo trenéra Miroslava Řeháka: Do dnešního utkání s Opočnem jsme šli s chutí a nedo-
pustit překvapení,ztráty tří bodů. Celou první třetinu jsme měli viditelnou převahu,ale nedařilo se nám prosadit střelecky. Důvodem byla zbrklost při zakončení a vždy dobře postavený brankář hostí. Třetina skončila bez branek.
Do druhé třetiny jsme šli s odhodláním vstřelit branku což se nám podařilo hned ve 21.minutě odskočit soupeři dvěma brankami o které se rozdělili nejprve svoji příležitost proměnil Rejzek a hned Lochman. V domění, že toto dvou brankové vedení stačí jsme značně polevili a přestali bruslit. Soupeř této ztráty koncentrace okamžitě využil ke vstřelení dvou slepených gólů v 32a33 minutě nás trestá vyrovnáním na 2:2.
Poslední dějství přineslo úrodu branek! Hned v úvodu třetiny ve 41.minutě zavelel ke zteči kapitán mužstva Hloušek a vyrovnává stav na 3:3.Ještě v téže minutě následuje vybízející nahrávka Poláka na Marečka a ten se nemýlí a jdeme do vedení. Soupeř boj o body nevzdává a kontruje několika nebezpečnými akcemi.Přichází 49.minuta a v této chvíli je na ledě jen jedno mužstvo a jsou koncertující Třebechovice! Brankami Dostálka a Hlouška v jedné minutě jdeme do třígólového trháku. Sedmou branku dává Vinopal a gólovou tečku za utkáním udělál Polák osmou brankou.