Žákovská liga SŽ
neděle 23. 11. 2008 od
2:0

Novohradský J., Suchý D., Černý J., Janský L., Vodička O., Denemarek L., Weisser T., Hodač P., Chvapil T., Doležal J., Dörre F., Voslář J., Špaček T., Dušek A., Hruška J., Lochman J., Bartoš P.

V předehrávaném utkání 10.kola žákovské ligy starších žáků jsme na našem ledě přivítali v okresním derby tým z Nového Bydžova. V celém utkání jsme se potýkali s vlastní nepřesností a skoro by se dalo říci nemohoucností dostat se do nějaké vyložené šance a přesně a důrazně zakončit. Soupeř, který se omezil víceméně na soustředěnou obranu, tak více než polovinu utkání držel nerozhodný výsledek. Náš zmar byl nejvíce viditelný v přesilových hrách, kdy jsme sice hosty dostali pod tlak, ale bez střelby se gól dát prostě nedá. To hosté nám ve svých přesilovkách zle zatápěli a občas i patřičný kousek štěstí nás uchránil od pohromy. Úvodní a jak se ukázalo vítěznou branku vstřelil Adam Dušek, když přečíslení tří na jednoho zakončil bez zbytečných dalších nahrávek a prostřelil jinak vynikajicího brankáře hostí. Pojistku na 2:0 přidal až v šesté minutě třetí třetiny rychlou střelou od modré Jan Černý. Ve zbylém čase se ani jedno z mužstev do žádných brankových šancí nedostalo a tak jsme doslova utrpěli vítězství a připsali si další dva body do tabulky.