Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
-

Reportáž ze zápasu

Liga mladších žáků
sobota 11. 10. 2014 od 09:00
12:7

Statistiky zápasu

Vyloučení:0:0
Přesilovky: 0:0
Oslabení: 0:0
První zápas na domácí půdě přinesl s sebou i velkou změnu ve složení týmu. Do sestavy Třebechovic se zapojilo pět posil z pardubických mladších žáků, což dovolilo týmu hrát poprvé v sezóně na tři kompletní pětky. Nástup do zápasu vyšel domácím skvěle, po první třetině svítil stav 8:1, hráči se předháněli, kdo dá více gólů a vypadlo to na jasný debakl. Bohužel zlom přišel hned v prvních vteřinách druhé části, kdy hned z úvodního buly projel soupeřův centr skrz obranu a vsítil branku. Třebechovice, jako by v tu chvíli ztratili o hru zájem, každý hráč hrál pouze sám za sebe, bez nahrávek, navíc s častými chybami. Konečné skóre 12:7 není nic lichotivého, vzhledem k tomu, jak vypadala hra v první třetině a i domácí hráči po skončení zápasu, místo oslav vítězství, pouze lehce zatleskali divákům a odjeli do kabin, kde se pochvaly rozhodně nedočkali...

Slovo trenéra:
Nejhorší výkon týmu v letošní sezóně. Bohužel zavedeme zřejmě jiný přístup k hráčům, aby si uvědomili, že zápas má bych vyvrcholením celého týdne tréninků, příprav a prodání všeho, co se na trénincích učí. A ne veřejné bruslení po obědě. Nejvíce mě zklamala 1. pětka, kde ti kluci mají být pro ostatní příkladem, burcovat tým, hecovat sebe i spoluhráče. Nicméně hrát budou při zápasech ti, co si to zaslouží a hrát chtějí - ať už jsou na tom hokejově dobře nebo o něco hůř než ostatní. Frajírci, co si v deseti letech myslí, že hrají už NHL, nemají v týmu co dělat.

Slovo vedoucího týmu:
Po organizační stránce děkuji všem, kteří pomáhali s organizování prvního zápasu doma. Někteří funkce organizátorů a zdravotníků vykonávali úplně poprvé a šlo jim to moc dobře. Maminkám děkuji za vyprání a dodání dresů. Jsem velice rád, že nás posílili kluci z Pardubic. Jaké bylo mé překvapení, když jsem v 7:45 viděl jakési kluky v červeném, kteří se již rozcvičovali. Pevně věřím, že se náš tým připojí k tomuto velmi zodpovědnému přístupu k hokeji. Dále velice kladně hodnotím skutečnost, že máme konečně dva brankáře. Zvýšená snaha o podání co nejlepšího výkonu u brankářů byla viditelná. Věřím, že zdravá konkurence bude působit na všechny členy týmu. Trenér se jasně vyjádřil k průběhu zápasu. Já pouze lituji, že se z časových důvodů nevyrazilo v plné výzbroji běhat schody. Příště tento zážitek našim mladým sportovcům dozajista zařídíme!!!
20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
3. 2. 2022 - 07:35

MŽ - poslední dva týdny byly zápasově velmi nabité. Kluci odehráli zápas s Rychnovem, přátelák a ligový zápas s Opočnem, dvakrát přátelský zápas s Hradcem a ligový zápas v Novém Bydžově. I přes velkou marodku a karantény se nám podařilo všechny zápasy sehrát a převést více či méně kvalitní výkon. Zápasy s Hradcem jsou vždy velmi těžké, protože soupeř je hokejově kvalitnější. I přes poměrně dobrý výkon našich kluků se góly lovily především z naši branky. Pro kluky jsou tyto zápasy motivací a dají jim rozhodně více než výhra o 20 branek. S Opočnem, našim tradičním rivalem jsme sehráli dramatický a ve finále vítězný zápas doma. V krátké době na to jsme zajeli naopak do Opočna a zde soupeř nastoupil velmi koncentrovaný a hokejově více prahnoucí po vítězství. Nám se tento zápas po všech stránkách nepovedl, což ale k týmovému sportu prostě patří. Posledním zápasem týmu byla úterní předehrávka v Novém Bydžově, ze kterého můžete shlédnou i pěkný záznam (https://fb.watch/aXceJ3C3eJ/)
9. 1. 2022 - 19:09
MŽ - zápas se Dvorem
V neděli nastoupili kluci k zápasu se Dvorem Králové. S tímto soupeřem jsme se potkávali ještě v minihokeji a těšili jsme se na vzájemný zápas na velké kluziště. Zápas byl velmi vyrovnaný, bohužel silně ovlivněn výkonem rozhodčího. Celkové skóre vyšlo příznivěji do domácí.
16. 2. 2022 - A tým

Druhý zápas čtvrtfinále v naší režii, rozhodne se v Chocni

13. 2. 2022 - A tým

První čtvrtfinále rozhodla nepovedená druhá třetina

11. 2. 2022 - Klub

Čtvrtfinále play-off KLM

9. 2. 2022 - A tým

Vybojované vítězství znamená postup do čtvrtfinále play-off KLM