Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
Krajská liga mužů:
-

Reportáž ze zápasu

Liga mladších žáků
sobota 4. 10. 2014 od 10:30
4:12

Statistiky zápasu

Vyloučení:0:0
Přesilovky: 0:0
Oslabení: 0:0
Třebechovice po nevydařeném prvním zápasu přijeli s jedenácti hráči do Nové Paky silně namotivováni na zisk prvních bodů do tabulky. Začátek utkání byl zcela v režii hráčů Třebechovic a hrálo se téměř celou dobu v obraném pásmu Nové Paky. Bohužel z obrovského tlaku se dlouhou dobu nezrodil žádný gól, naopak domácí z první šance ihned těžili a šli do vedení. Dosti nervózní první třetina ve znamení neproměněných pokusů třebechovických hráčů a naopak veškeré proměněné šance domácích, měla za následek vyrovnaný stav a přibývající nervozitu na hokejkách třebechovických střelců. Naštěstí ve druhé třetině, zásluhou prvních pěti minut, odskočily Třebechovice na rozdíl třech branek, což vneslo klid a pohodu do týmu, který si nakonec odvezl značné a zasloužené vítezství.

Slovo trenéra:
Povinné vítězství. Bohužel po nervózní první třetině, přišel najednou gólový příděl, který sice na jednu stranu zajistil vítězství, ale na druhou stranu kluci propadli uspokojení a zápas odehráli ve velice pohodlném a vlažném tempu, spokojen jsem nebyl.

Slovo vedoucího týmu:
Po včasném příjezdu nás všech jsme zvažovali, zda se bude plavat či hrát na kolečkových bruslích? Nakonec neuvěřitelně led byl, ale dále se kazilo, co se pokazit mohlo. Pozdní příchod rozhodčích, nefunkční časomíra, „uvařená“ rolba. Na organizátory se však nezlobíme, neb zápas se odehrál v regulérních podmínkách a dozajista máme všichni pochopení pro takovéto situace. Před zápasem dále probíhalo hlasování rodičů o Jirkovi F. a jeho klucích. Závěr hlasování akceptoval Jirka F. i vedení oddílu. Výhru si kluci zasloužili a hlavně jí potřebovali pro podporu sebevědomí, hrát však mohli lépe.
20. 3. 2022 - 18:42
MŽ v závěru sezóny
Mladší žáci měli konec hokejové sezóny extrémně nabitý. Kluci ročníku 2010 odehráli sérii tří přátelských zápasů (2x Choceň a 1x Jaroměř), ve kterých se snažili vymanit se z role "těch druhých" v zápasu MŽ. Zápasy jsme sice nevyhráli, ale kluci předvedli velmi dobrý výkon. V sobotu pak tým složený z 2010 a 2011 zápas proti Rychnovu, který měl výrazně hráčů ročníku 2009. Tento zápas se hodně nepovedl a "padli" jsme 4:14. Hned v neděli jsme vyrazili do Rychnova znovu, tentokrát na turnaj tří (Rychnov, Bydžov, Třebechovice). Na zápas nás již posílili kluci ročníku 2009 a předvedená hra byla dramaticky lepší. První dvoj zápas s Rychnovem jsme vyhráli a po obědě jsme nastoupili k druhému dvojzápasu s Bydžovem. Zápas byl emocemi ještě více vybuzený a první půlku jsme vyhráli díky vyrovnávacímu gólu 75s před koncem a 32s do konce jsme rozhodli o výhře. Druhá půlka se vyvíjela obdobně, jen v závěru jsme v powerplay tentokrát padli. Po hokejové části následovala část v tělocvičně, kde kluci dominovali a díky skvělému výkonu odvážejí z Rychnova pohár pro vítěze turnaje. Gratulujeme moc všem, výkon je příslibem do příští sezóny, kdy se kluci přesouvají do kategorie Starší žáči. Za celou sezónu děkujeme za trenérský tým i všem rodičům za jejich přístup, podporu a trpělivost.
3. 2. 2022 - 07:35

MŽ - poslední dva týdny byly zápasově velmi nabité. Kluci odehráli zápas s Rychnovem, přátelák a ligový zápas s Opočnem, dvakrát přátelský zápas s Hradcem a ligový zápas v Novém Bydžově. I přes velkou marodku a karantény se nám podařilo všechny zápasy sehrát a převést více či méně kvalitní výkon. Zápasy s Hradcem jsou vždy velmi těžké, protože soupeř je hokejově kvalitnější. I přes poměrně dobrý výkon našich kluků se góly lovily především z naši branky. Pro kluky jsou tyto zápasy motivací a dají jim rozhodně více než výhra o 20 branek. S Opočnem, našim tradičním rivalem jsme sehráli dramatický a ve finále vítězný zápas doma. V krátké době na to jsme zajeli naopak do Opočna a zde soupeř nastoupil velmi koncentrovaný a hokejově více prahnoucí po vítězství. Nám se tento zápas po všech stránkách nepovedl, což ale k týmovému sportu prostě patří. Posledním zápasem týmu byla úterní předehrávka v Novém Bydžově, ze kterého můžete shlédnou i pěkný záznam (https://fb.watch/aXceJ3C3eJ/)
9. 1. 2022 - 19:09
MŽ - zápas se Dvorem
V neděli nastoupili kluci k zápasu se Dvorem Králové. S tímto soupeřem jsme se potkávali ještě v minihokeji a těšili jsme se na vzájemný zápas na velké kluziště. Zápas byl velmi vyrovnaný, bohužel silně ovlivněn výkonem rozhodčího. Celkové skóre vyšlo příznivěji do domácí.
16. 2. 2022 - A tým

Druhý zápas čtvrtfinále v naší režii, rozhodne se v Chocni

13. 2. 2022 - A tým

První čtvrtfinále rozhodla nepovedená druhá třetina

11. 2. 2022 - Klub

Čtvrtfinále play-off KLM

9. 2. 2022 - A tým

Vybojované vítězství znamená postup do čtvrtfinále play-off KLM